„Chtěli jsme utkání pojmout jako generálku před začátkem jara, bohužel jsme se museli obejít bez Patrika Kundrátka a Zatloukala," říkal bruntálský kouč Antonín Mura.

Hosté disponují dobrým týmem, Bruntálští poměrně slušně kombinovali a soupeře přehrávali. Aktivnější domácí si vytvářeli spoustu šancí, ale trestuhodně je zahazovali. Do vedení se Bruntálští dostali Orságem a tentýž hráč ještě do přestávky zvýšil.

„V prvním poločase jsme podali dobrý výkon. Měli jsme více ze hry a soupeře jsme v poli přehrávali. Ze spousty šancí jsme nakonec vstřelili alespoň dvě branky. Jinak jsem byl s výkonem týmu spokojen," pokračoval trenér domácího kolektivu.

Ve druhém poločase udělal Antonín Mura dvě změny. Hráči SO Bruntál už nebyli tak důslední. Moravský Beroun nejprve snížil a poté dokázal výsledek srovnat na 2:2. Vítězství pro SO Bruntál nakonec zařídil střídající Cabal.

„Druhý poločas nám už podle představ nevyšel. Polevili jsme a dali hostům prostor, čehož využívali. Jsme rádi že jsme před zahájením jara vítězství nakonec strhli na svou stranu. Věřím, že za týden ve Frenštátu budeme kompletní a pojedeme pro vítězství," dodal Antonín Mura.

SO BRUNTÁL – MORAVSKÝ BEROUN 3:2 (2:0)
Branky: Orság 2, Cabal
Bruntál: Minarčík – Žatka, Mohyla, Dohnálek, Jan Krajčovič – Blažek, Tomáš Němec, Šustr, Patrik Kundrátek – Ostrák (Šanda), Orság (Cabal). Trenér: Antonín Mura