Hosté to prokázali hned v 1. minutě, kdy po rychlé útočné akci poslal míč těsně vedle Minarčíkovy brány Malchárek. Domácí se snažili hrát aktivně a ve 4. minutě zahrozili. Ostrákovu kolmici za obranu ale Kazár nezvládl usměrnit. Hosté praktikovali kombinační fotbal, hrozili hlavně rychlými útoky po křídlech.

Ale jako první se radoval Bruntál, a to už v 9. minutě. Na centr Tomáše Němce si naběhl Kazár a hlavou poslal domácí do vedení.

Háj se nenechal inkasovaným gólem rozhodit a pokračoval ve své hře. V 11. minutě navíc domácí přišli o Tomáše Němce, který musel odstoupit pro zranění. Ve 14. minutě byli hosté blízko vyrovnání. Po centru před branku ale Dao zblízka přestřelil.

Domácí nechtěli zůstat pozadu a ve 37. minutě mohli jednobrankový náskok navýšit. Kazár na rohu malého čtverce trefil balon z první, ale poslal jej mimo.

Po přestávce hosté pokračovali ve své technické hře a domácí se naopak snažili hájit těsný náskok. V 61. minutě se dostali hráči domácího týmu do další možnosti. Po akci Ostráka ale zakončil Zdeněk Orság jen slabou střelou do náruče brankáře Bartoše.

Hosté trestali
 v 64. minutě. Nepříliš jistou domácí obranou prošel Malchárek a odražený míč protlačil do sítě Minarčíka Lampa. Hned nato mohl zvrátit skóre pro hosty Štefek, ale naštěstí pro domácí poslal míč jen do boční sítě. O chvilku později se sám před Minarčíkem zjevil Janíček, ale domácí gólman skvěle zasáhl.

Bohužel v 71. minutě si Minarčík vybral slabší chvilku. Střelu Lampy z úhlu z dvaceti metrů nezkrotil a ta mu přes hlavu zapadla do sítě. Hosté tak otočili zápas a byli na koni. Domácí byli zaskočeni a stále to zkoušeli dlouhými míči před velké vápno Háje. Tam ale kraloval hostující stoper a domácí se tak k ničemu nedostali.

V 74. minutě byli přesto blízko vyrovnání. Po faulu na Orsága zahrával zpoza velkého vápna trestný kop Kazár. Míč se ale mezi tři tyče nevešel.

Domácí fotbalisté to zkoušeli až do konce, ale přes zkušenou defenzívu Háje ve Slezsku se k ničemu výraznějšímu až do závěrečného hvizdu nedostali.

„Určitě nejsem s dnešním výkonem týmu spokojen. Nepodali jsme ve všech řadách standardní výkon a vázla opět hlavně obranná činnost. Soupeř byl hodně kvalitní a o zisku alespoň bodu nakonec rozhodla hrubá chyba našeho brankáře, která by se neměla stávat," řekl po utkání zklamaný domácí kouč Antonín Mura.

SO Bruntál – Háj ve Slezsku 1:2 (1:0)
Branky: 9. Kazár – 64. a 71. Lampa
Bruntál: Minarčík – Češek, Jan Krajčovič, Raab (78. Dluhoš), Ostrák – Žatka, Tomáš Němec (11. Došla), Kazár, Šanda – Orság, Zatloukal (66. Cabal). Trenér: Antonín Mura