Břidličná cestovala do Kravař s ambicemi a od začátku byla lepším týmem. Hosté si dokázali vypracovat v průběhu první půle i brankové příležitosti, ale trestuhodně je zahazovali. Domácí tahali herně za kratší konec, ale cítili šanci. Více brankových příležitostí ale mohli diváci sledovat před brankářem domácího kolektivu, kterému pomáhalo štestí a nepřesnost hostů. Do přestávky tak gól nepadl ani na jedné straně.

Stejný obraz přinášela i druhá polovina utkání. Hosté chtěli vyhrát a útočili. Domácí Kravaře hráli zezadu a čekali na příležitost. Ta přišla v 72. minutě. Stoper hostů vyrobil hrubou chybu, míče se zmocnil domácí útočník a samostatnou akci zakončil vedoucím gólem svého týmu. Hra hostů se rozpadla. Břidličná dále útočila, ale hrubě chybovala v obraně. Kravaře tak dalšími dvěma góly rozhodly.

„Tři čtvrtě zápasu jsme byli lepší, pak uděláme chybu a ztratíme celý zápas," řekl po utkání zklamaný trenér hostů Petr Kostelník.

SK Kravaře – TJ Břidličná 3:0 (0:0)
Břidličná: Ludvík Zifčák – Michal Kocúr (78 Jan Zifčák), Jiřičný, Cálek, Jahoda – György, Ondruška, Kladniček, Kamil Kocúr (85. Chudý) – Kučera, Holčák (90. Chmelař). Trenér: Petr Kostelník