Početnou návštěvu přilákalo na fotbalové hřiště do Břidličné okresní derby předních týmů tabulky I. B třídy. Domácí začali utkání po větru a v prvním poločase to nebylo příliš znát. Hosté hráli technický fotbal a byli svému soupeři více jak rovnocenným protivníkem. Střelecky se Krásné Loučky i přes dobré příležitosti neprosadily, a tak to byl domácí tým Břidličné, který si zásluhou Ondrušky zajistil poločasový jednobrankový náskok.

Ve druhém poločase podporoval silný vítr hostující kolektiv, ale ani jemu úspěch nepřinesl. Hra domácích se zlepšila a na rozdíl dvou branek zvyšoval vedení Břidličné Kamil Kocúr. Hosté se snažili hrát i za nepříznivého stavu, ale střelecky se jim v sobotním utkání vůbec nevedlo. Domácí fotbalisté naopak dokázali svůj zlepšený výkon ve druhé polovině zápasu potvrdit třetím gólem v síti Krásných Louček.

Hosté odpověď nenašli až do závěrečného hvizdu rozhodčího a po skončení si z Břidličné odvezli porážku 0:3, která je pro ně až příliš krutá. Napravovat budou Krásné Loučky v sobotu na svém hřišti, kde přivítají v okresním derby Dolní Moravicí. Fotbalisté Břidličné nastoupí v nedělním dopoledni na hřišti nepříjemných Zlatníků.

Břidličná – TJ Krásné Loučky 3:0 (1:0)
Branky:
Ondruška, Kamil Kocúr, Zifčák.