Bez svých opor to měla Břidličná na hrbolatém a malém hřišti Vendryně od úvodních minut zápasu hodně složité. Domácí fotbalisté hráli jednoduchý a velmi důrazný fotbal, který na mladý tým Břidličné viditelně platil. Hosté se sice snažili hru Vendryně eliminovat, ale v průběhu celého utkání se jim to nedařilo.

Domácím hráčům se podařilo brzy skórovat a vytvořili si dobrou pozici. Hosté tahali výrazně za kratší konec a působili odevzdaným dojmem. Domácí naproti tomu hráli s velkou chutí a nasazením, což se projevovalo i na výsledku. Do přestávky přidala Vendryně další dvě branky a zápas byl pomalu rozhodnut.

Ve druhém poločase se hra hostů postupně zcela vytrácela. Domácí celek se cítil a i za jednoznačného a rozhodnutého stavu soupeře nešetřil. Skóre ve prospěch Vendryně tak utěšeně narůstalo. Břidličná to sympaticky zkoušela a byla odměněna korigujícími góly Holčáka a Jan Zifčáka.

Poslední slovo v jednoznačném utkání ale měli domácí hráči, kteří upravili na konečných 9:2 ve svůj prospěch. Břidličná se po debaklu musí oklepat a o body potřebné pro udržení soutěže bude bojovat v dalším utkání na svém hřišti, kde v sobotu od 16.30 hodin přivítá Frýdlant nad Ostravicí.

Vendryně – TJ Břidličná 9:2 (3:0)
Branky Břidličné: Holčák, Jan Zifčák
TJ Břidličná: Ludvík Zifčák – Kladniček, Chmelař, Chudý, Michal Kocúr – Kamil Kocúr, Jahoda, Cálek, Kršek – Holčák, Jan Zifčák, střídal: Jan Kocúr. Trenér: Petr Kostelník