Břidličná vstoupila do zápasu řádně nabuzená. Už v deváté minutě poslal Schreier do šance svého afrického spoluhráče Mensaha, ten ale v gólové situaci branku minul. V Bílovci se hrál i přes horké počasí svižný fotbal. V 16. minutě se dostal k brankové příležitosti domácí Moučka, brankář hostů Zifčák se ale vyznamenal.

O dvě minuty později musel gólman Břidličné znovu zasahovat proti šanci Kotrly. Hra se přelévala a po půlhodince hry se dral do šance hostující Kučera, obrana domácích však včas zakročila. Stav se neměnil ani ve 38. minutě po střele Kamila Kocúra, a když před poločasem nepřinesl nic ani závar před brankou hostů, skončila první půle bez branek.

Ve druhém poločase pokračoval vyrovnaný fotbal. Oba týmy chtěly strhnout výsledek na svou stranu. Domácí fotbalisté se tlačili do velkého vápna hostů po zemi i centry. Defenziva Břidličné v čele s gólmanem Zifčákem ale pracovala bezchybně. Po hodině hry zahrozili opět hosté. Patrik György ani Kučera se neprosadili. Bezbrankový stav dále přetrvával.

Až přišla 73. minuta, v ní se hosté přiblížili třem bodům. Po individuální akci se dostal Kučera až před brankáře Bílovce Silbera, ten jeho střelu jen vyrazil, ale dobíhající Kamil Kocúr se už nemýlil, 0:1. Domácí po inkasované brance viditelně přidali, nechtěli prohrát. V 85. minutě byli blízko vyrovnání. Ve vyložené příležitosti se ocitl Moučka, ale brankář Břidličné svůj tým opět podržel.

Hosté už závěrečný nápor Bílovce ustáli a odvezli si ze hřiště soupeře další zasloužené body. „Jsme rádi, že nám to jde a že vezeme domů vítězství. Utkání nebylo lehké, ale zvládli jsme ho. V první půli jsme byli lepší a do gólu i aktivnější. V závěru jsme pak čelili tlaku domácích, kteří chtěli alespoň bod. Tým to ale zvládl výborně a zaslouží pochvalu," řekl po zápase předseda fotbalové Břidličné Ludvík Zifčák.

Bílovec – Břidličná 0:1 (0:0)
Branka: 73. Kamil Kocúr
Břidličná: Ludvík Zifčák – Mensah, Borboryo, Jiřičný, Roman György – Hoffmann, Schreier (75. Jan Kocúr), Kamil Kocúr, Cabák (80. Mitov) – Patrik György (78. Minich), Kučera. Trenér: Marián Minich starší