Zkušený tým Kravař byl aktivní hrou domácího mužstva zaskočen a čelil dalšímu náporu a šancím svého soupeře. Ve 14. minutě prokázal střeleckou formu z posledních utkání Holčák a druhým gólem v síti Kravař navázal na své střelecké vystoupení v Krnově. Hosté se nestačili divit a ve 25. minutě prohrávali už rozdílem tří branek. Přes obranu hostů se prosadil Šupák.

Euforie v domácím týmu a i v řadách fanoušků pokračovala dále a ve 39. minutě přidali hráči Břidličné další branku do sítě soupeře. Za ruku obránce Kravař ve vlastním pokutovém území nařídil rozhodčí pokutový kop a domácí kapitán Jiřičný bez potíží zvýšil vedení svého mužstva na rozdíl čtyř branek. Opaření hráči Kravař se zvedli až ve 43. minutě, kdy se po vydařené střele dočkali korigující branky.

Od zahájení druhé půle nastoupili fotbalisté Kravař jako vyměněni. Aktivita přešla na stranu hostujícího kolektivu. Domácí hráči se zatáhli a snažili se ze zodpovědné obrany podnikat rychlé protiútoky. Ty už ale gólovou odezvu nenacházely.

V 61. minutě vykřesali hráči Kravař naději, když snížili na 2:4 z jejich pohledu. Domácí srdnatě a zodpovědně bojovali o výsledek. Hosté si v závěrečných minutách vytvořili převahu a střelecké příležitosti. Obrana domácích na čele s gólmanem jim ale už více nedovolovala. V závěrečných minutách to hosté zkoušeli a otevřeli obranu.

Domácí se ale stejně, jako jejich soupeř střelecky neprosadili a po vítězství 4:2 stoupají v tabulce krajského přeboru do horních pater tabulky. Vydařenou podzimní část soutěže zakončí Břidličná o následujícím víkendu na hřišti Kobeřic.

TJ Břidličná - SK Kravaře 4:2 (4:1)
Branky Břidličné: 4. Jan Zifčák, 14. Holčák, 25. Šupák, 39. Jiřičný z pokutového kopu
TJ Břidličná: Ludvík Zifčák - Minich, Kurei, Jiřičný, Michal Kocúr - Jan Zifčák, Roman György, Kamil Kocúr, Drexler - Holčák, Šupák. Trenér: Jan Jedlička, asistent: Karel Stefanovský