Hostujícím hráčům se v posledních zápasech dařilo sbírat body a o totéž se chtěli pokusit i na hřišti Břidličné. Domácí ale naopak v minulých utkáních ztráceli a chtěli nepříznivou sérii zlomit.

Od zahájení hry byla větší aktivita na straně Břidličné, která se prosazovala střelecky i před brankou hostů. Albrechtičtí se snažili držet se soupeřem krok, ale nevycházelo jim to. Aktivní domácí tým si vytvářel příležitosti a do přestávky dokázal tři z nich proměnit v gólový efekt. Hosté střeleckou mušku nenašli a příliš naděje do druhého poločasu jim nezbylo.

Od zahájení druhé půle to fotbalisté Avíza zkoušeli a po několika pokusech se jim podařilo snížit vedení Břidličné na rozdíl dvou branek. Zápas dostal větší náboj, ale domácí kolektiv si utkání již nenechal vzít. Dvě branky v síti Avíza pak stanovili po skončení zápasu konečný výsledek na 5:1 ve prospěch Břidličné, která ztrácí na druhý Chlebičov dva a na vedoucí Suché Lazce sedm bodů.

V příštím utkání zajíždí Břidličná na hřiště zachraňujícího se Zlatníku, Avízo bude doma hostit Kylešovice.

Břidličná - Avízo Město Albrechtice 5:1 (3:0)
Branky Břidličné: Gyorgy 2, Kamil Kocúr, Ondruška, Kubečka.