Na hřišti Dětmarovic se představili fotbalisté Břidličné v ne zcela kompletní sestavě, ale chtěli se pokusit uhrát příznivý výsledek. V prvním poločase se hrál oboustranně poměrně vyrovnaný fotbal, domácí fotbalisté ale byli přece jen aktivnější, a to jim vyneslo vedoucí branku. Hosté hráli v prvním poločase rovnocennou partii a na inkasovaný gól se snažili najít odpověď. Možnosti Holčáka a Mitova ještě gól nepřinesly.

Vyrovnání se ale hosté přesto dočkali. Po útočné akci Břidličné byl na správném místě Jan Zifčák, který se nemýlil. Zkušený tým domácích chtěl utkání vyhrát a na jejich hráčích to bylo znát. Břidličná odpovídala, ale chybovala v obraně. I to bylo příčinou druhé inkasované branky ještě před přestávkou.

Od zahájení druhého poločasu domácí viditelně přidali a chtěli utkání rozhodnout. Hra hostů se dostala do útlumu a Dětmarovicím navíc nahrávaly chyby v obraně hostujícího týmu. S chutí hrající domácí hráči se dostali do dvoubrankového vedení, které je do dalšího průběhu zápasu uklidnilo. Hra hostů dostala viditelné trhliny, kterých Dětmarovice díky efektivitě v koncové fázi náležitě využívaly.

Skóre v neprospěch hostů tak narůstalo a na konci se zastavilo u šesti inkasovaných branek. Břidličná si z Dětmarovic odvezla vysokou porážku a napravovat ji bude už ve středu, kdy bude pokračovat v soutěži krajského přeboru na hřišti silného Frýdlantu nad Ostravicí.

Dětmarovice - Břidličná 6:1 (2:1)
Branka Břidličné: Jan Zifčák
TJ Břidličná: Ludvík Zifčák - Michal Kocúr (80. Jan Kocúr), Jiřičný, Drechsler, Minich (75. Šarman) - Chmelař (60. Bureš), Cálek, Mitov, Kamil Kocúr - Holčák, Jan Zifčák. Trenér: Jan Jedlička, asistent: Karel Stefanovský