Fotbalisté Břidličné mají krajský přebor zajištěný i pro příští ročník, ale na hřišti Pusté Polomi chtěli odvést kvalitní výkon. Ve 33. minutě musel z hrací plochy pro zranění odstoupil Kamil Kocúr a to hru hostů poznamenalo. Na domácím týmu byla znát větší zkušenost a ve 36. minutě to potvrdili gólem Kužela. Hosté se okamžitě snažili odpovědět, ale do přestávky své šance nevyužili.

Také druhý poločas přinášel poměrně vyrovnaný fotbal. Hosté se nadechli k náporu, ale místo vstřelené branky inkasovali. V 56. minutě se prosadil Štýbar. Břidličná se nepoložila ani po druhém gólu a předváděla otevřený, útočný fotbal.

Doplatila na to v 72. minutě, kdy se znovu prosadil Štýbar. Hosté se snažili až do konce, ale dát gól jim i přes několik vyložených šancí nebylo souzeno. Místo toho inkasovali v 81. minutě čtvrtou branku a opět z kopačky Štýbara, který tak završil svůj hattrick.

„Sice jsme utržili vysokou porážku, ale myslím, že až tak neodpovídá průběhu utkání. Myslím, že jsme byli více jak třetinu utkání minimálně vyrovnaným soupeřem a v době, kdy jsme se nadechovali k náporu, tak jsme inkasovali," řekl k utkání šéf Břidličné Ludvík Zifčák starší.

„Naši hru asi určitě poznamenalo zranění Kamila Kocúra. V dalším průběhu jsme ale chtěli hrát a s kvalitním soupeřem jsme nesehráli až tak špatnou partii, jak tomu napovídá výsledek," dodal kouč Břidličné Marián Minich starší.

Pustá Polom – Břidličná 4:0 (1:0)
Branky: 36. Kužel , 56., 72. a 81. Štýbar
Břidličná: Ludvík Zifčák – Mensah, Borboryo, Jiřičný, Hoffmann – Schreier, Kamil Kocúr (33. Minich), Patrik György, Kučera – Jan Kocúr (56. Hargaš), Darkeh. Trenér: Marián Minich starší