„Musím předem vyseknout poklonu soupeři, protože domácí byli hodně běhaví, nic nevypustili a takto má fotbal vypadat,“ řekl úvodem kouč Břidličné Petr Souček.

Kovohutím nevyšel vstup do utkání a už v deváté minutě prohrávaly 1:0. „Pro nás se jednalo o takový zápas blbec. Domácí sice byli bojovní, ale s míčem byli tak čtyřikrát za půlkou a z toho nám dali dvě branky,“ uvedl Petr Souček.

Dominance Břidličné pokračovala i ve druhé půli, paradoxně to ovšem byli domácí, kteří zásluhou Cieslara přidali druhou branku. „Bylo to takové plané, po vápno jsme byli lepší, ale do velkých šancí jsme se nedostávali,“ podotknul Souček. V 62. minutě snížil na 2:1 Cudrák, na víc už se ale Břidličná nezmohla. „Marcelův centr ze strany si jejich obrana srazila do branky. Je to škoda, horším mužstvem jsme určitě nebyli,“ hlesl Petr Souček.

ČESKÝ TĚŠÍN – BŘIDLIČNÁ 2:1 (1:0)

Branky: 9. Vlachovič, 50. Cieslar – 62. Cudrák. Rozhodčí: Potiorek – Tomšík, Takáč. ŽK: Pecha, Zogata S., Zogata J.. Diváci: 120.

Břidličná: Zifčák – Furčak, Jiřičný, Daříček – Mohyla (46. Hoffmann), Holčák (46. Čanecký), Ficek, Ondra (81. Simichanidis), Cudrák – Adamovský, Houdek. Trenér: Petr Souček.