Vyrovnaný duel s týmem ze středních pater rozhodla jediná branka. To když si v 62. minutě Malý narazil s Karlem Buriánem, uvolnil se přes dva bránící hráče a přesnou ranou vystřelil domácím tři body. „Na vítězství jsme se pořádně nadřeli, protože jsme neproměnili naše šance. Kluky bych však rozhodně nehanil, je třeba je pochválit za dobrý výkon,“ řekl Vludyka. „Naše výhra ale byla zcela zasloužená, byli jsme určitě techničtější, soupeře jsme nepustili do šancí,“ pokračoval kouč Avíza.

Albrechtičtí trenéři momentálně řeší prekérní situaci. Marodka hráčů totiž stále nebere konce. Důtka má natržený kolenní vaz, Plíska pak zlomeninu ruky. „Oba byli klíčovými hráči. Důtka nám bude chybět zřejmě až do konce podzimu,“ prozradil Vludyka. „Stále nás sužují zranění. Občas musíme ty díry záplatovat, zaplaťpánbůh za obranu, která funguje spolehlivě,“ doplnil.

Miroslava Vludyku rovněž mrzí řada neproměněných šancí. Těsné domácí vítězství mohlo nabýt výraznějších kontur. „Opět se projevila naše slabina, a tedy malý důraz v koncovce,“ nastínil. Avízo v současnosti bilancuje na páté příčce s 21 body. Od postupové hranice, kde se nyní pohybuje Slavičín a Velké Losiny, je dělí šest bodů. „Herně na postup určitě máme, když se nám vyvarují zranění, tak jsme konkurenceschopní,“ uzavřel Vludyka.