Antonín Hudský se chtěl na plný úvazek věnovat funkci předsedy klubu. Události posledních dnů však přinesly změnu. „Ruda Klimenko chtěl s trénováním skončit, navíc Marcel Cudrák má nemocného otce, tak zatím nemůže vést dorostence. Museli jsme situaci rychle řešit," nastínil situaci Hudský.

Kategorie staršího dorostu je pro každý fotbalový klub velice důležitá, je to zásobárna pro muže. Navíc přechod mezi starším dorostem a mužskou kategorií je jeden z nejtěžších. „Probrali jsme to na schůzi ze všech stran. Bylo to dost narychlo. No ale nakonec jsem to trénování vzal. Kluky znám, takže v tom není problém," uvedl novopečený kouč staršího dorostu Krnova.

Už po posledním podzimním utkání mužů říkal, že doma sedět určitě nevydrží. „No už po dvou týdnech jsem manželce říkal, že místo fotbalu se na Mentalistu dívat nebudu. Chodil jsem se psem, něco udělal na zahradě, ale nebylo to ono," smál se Antonín Hudský a pokračoval: „A manželka věděla hned, že doma nevydržím."

Je jisté, že se starším dorostem zahájí 8. ledna zimní přípravu na jarní část divize. Otázka je, kdo mu bude dělat asistenta. „Přemlouvám starého parťáka Milana Halašku, zatím mi odpověděl tak napůl. Ale on se nechá ukecat," usmál se Hudský.