Hosté se ještě ani nerozkoukali a už prohrávali. Ve druhé minutě přišel první gól Otic, kdy beci nechali hlavičkovat samotného Válečka. „Byl to hloupý gól, nepozornost stoperské dvojice," poznamenal Ptáček.

Ve čtrnácté minutě už ale bylo vyrovnáno, když se trefil kapitán Města Albrechtic Pavlíček. „Pak už byla hra vyrovnaná. Oni více kombinovali, my jsme se snažili hlavně dobře bránit a chodit do brejků," popisoval dění na hřišti hostující kouč. Ve dvaatřicáté minutě se jeden brejk vydařil a Charalambidis strhl vedení na stranu hostí.

Po přestávce to dlouho vypadalo, že Albrechtičtí se konečně prvního vítězství dočkají. Jenže deset minut před koncem přišla chyba. „Stoper vyvážel balón, místo toho, aby ho odkopl. Dostal se pod tlak, nakonec míč špatně odehrál a k míči se dostali domácí," popisoval vyrovnávací trefu Otic Vladimír Ptáček a pokračoval: „Gólman pak po střele vyboxoval míč spíš nad sebe než ven a domácí to dostali do branky."

V závěru mělo Město Albrechtice ještě štěstí, protože Otičtí hned dvakrát orazítkovali břevno Dardovy svatyně.

„Jsem z toho špatný. I v té sestavě, ve které jsme byli, jsme si tři body odvézt mohli. A zase jsme utkání ztratili deset minut před koncem. To už je třetí zápas, kdy to nedovedeme dohrát na vítězství. Je pravda, že domácí pak už stříleli ze všech pozic, tam létal jeden míč za druhým. To my třeba neděláme, což je škoda," hodnotil utkání trenér Města Albrechtic a pokračoval:

„Ale jsem rád, za ty mladé kluky, kteří získávají tímhle zkušenosti. Pomalu se naše hra zlepšuje. Ještě by nás měli posílit dva nebo tři hráči, hlavně stoper je třeba, abychom vytvořili kompaktní osu," uzavřel Vladimír Ptáček.

Otice - Město Albrechtice 2:2 (1:2)
Branky: 2. Váleček, 80. Pristaš - 14. Pavlíček, 32. Charalambidis
Město Albrechtice: Darda - Bušos, Pavlíček, Drahotušský, Král - Klepáček (51. Pospíšil), Charalambidis, Slaný, Banovec, Schramm - Novák. Trenér: Vladimír Ptáček