Albrechtičtí hrají vrch tabulky a do zápasu v Hranicích šli s velkým elánem. Ten ale nepochopitelně vydržel na kopačkách hostů v utkání proti velice mladému kolektivu Hranic pouhých deset minut.

V dalším průběhu převzali iniciativu domácí a proti favoritovi bojovali s velkou vervou. Hosté pokračovali do přestávky ve výkonu bez zájmu a jediný střelecký pokus Avíza z kopačky Vaculíka v celém průběhu první půle hovořil za vše. Domácím bojovnost a aktivita gól také nepřinesla a poločas skončil bez branek. Úvod druhé poloviny utkání jakoby albrechtický tým probudil a hosté začali hrát.

Naštěstí pro domácí kolektiv ale elán hostujícího mužstva opět rychle vyprchal a na hřišti se hrál podprůměrný fotbal. Hodnotit se dala snad jen snaha domácích fotbalistů, kteří byli také v 73. minutě po zásluze odměněni. Herní letargie Po centru do velkého vápna Avíza nedokázali hostující obránci na třikrát odvrátit míč od své brány a ten se nakonec dostal do středu šestnáctky, odkud jej jeden z domácích hráčů poslal do šibenice bezmocného hostujícího brankáře Červenky.

Radost Hranic byla veliká a domácí kráčeli za překvapivým vítězství. Letargie a nezájem o hru hostujících fotbalistů přece jen v závěrečných minutách trochu ustoupil a Avízo chtělo vyrovnat. Karel Burián ale při samostatném průniku na domácího brankáře netrefil míč a faul na unikajícího Vaculíka ve velkém vápně Hranic penaltou také nebyl posouzen. Mladý tým Hranic tak dotáhl zápas k vítěznému konci.

„To, co jsme tady předvedli se snad ani nedá hodnotit jako fotbal. Kluci byli před zápasem nažhavení, ale na hřišti neměli zájem hrát a prakticky neexistovali. Hodnotit se snad dá jen výkon gólmana Červenky, Šmída a Henkla. Nedokážu takový propadák pochopit,“ láteřil trenér Procházka. „Prohráli jsme s mladíky soupeře i přes neodpískaný pokutový kop na Vaculíka naprosto zaslouženě,“ dodal.

Hranice – Město Albrechtice 1:0 (0:0)
Město Albrechtice: Červenka, Šmíd, Henkl, Helštýn, Špiler, Václavík (70.Machálek), Bartoníček, Los, Malý (Christomidis) , Karel Burián, Vaculík. Trenéři: Procházka a Vludyka