„Nechtěli bychom zažívat to, co v loňské sezoně. Tým chceme posílit a hrát v lidu,“ říká manažer albrechtických fotbalistů Antonín Mura. Albrechtičtí myslí svá slova vážně a doslova bombu nachystali na trenérském postu. Tam by měl nastoupit známý ligový trenér Vlastimil Palička z Olomouce, který má za sebou bohaté zkušenosti z první i druhé ligy.

„Věříme, že se nám angažování Vlastimila Paličky vyplatí a že to mužstvu pomůže,“ dodává albrechtický manažer. Nový kouč by se měl představit poprvé na turnaj ve Slezských Rudolticích, kde Avízo Město Albrechtice v sobotu startuje. Tým ale ještě nebude kompletní.

„Počítáme s příchodem až sedmi nových hráčů, kteří doplní stávající kádr. Není vyloučen odchod některých našich fotbalistů. S Daříčkem jedná HFK Olomouc a také o Němečka je zájem. Vše je ale ještě ve stavu jednání,“ dodává ještě manažer Mura.

Albrechtičtí fotbalisté pokračují v přípravě po turnaji ve Slezských Rudolticích hned ve středu, kdy na hřišti Hynčic přivítají od 18:00 hodin celek Jeseníku. Následující sobotu pak hrají také na hřišti Hynčic od 16.00 hodin proti Mikulovicím.