Fotbalové Avízo znovu navázalo na vzestupné výkony. V nedělním 23. kole divizní soutěže remizovaly Albrechtice s vedoucím Slavičínem 1:1. Do vedení šli domácí už v 8. minutě po gólu Tkadlečka, hosté však záhy vyrovnali.

„Myslím, že jsme viděli oboustranně výborné divizní utkání. Nám patřila první půlhodinka utkání, ve které jsme soupeře přehrávali a vypracovali si tři vyložené příležitosti ke vstřelení branky a mohli rozhodnout. Bohužel jsme je ale neproměnili," litoval manažer domácího Avíza Antonín

Domácí fotbalisté si vypracovali převahu a sebevědomého soupeře dostali pod tlak. Do první šance se dostal Tkadleček, ale promarnil. V 8. minutě měli domácí fotbalisté již důvod k radosti. Albrechtičtí založili pěknou kombinační akci, kterou po centru z pravé strany zakončil hlavou právě Tkadleček. Hosté odpověděli za necelé čtyři minuty. Slavičín rozehrál rohový kop a nekrytý Kříž vyrovnal.

Manažer Mura: S výkonem hráčů jsem spokojen

Po bleskovém úvodu se hra vyrovnala a obě mužstva, byť diváci viděli ofenzivní fotbal, spoléhala především na obranu. Tři body mohl Albrechticím vystřelit Karel Burian a po něm také Tkadleček, jejich šance se však s gólovou koncovkou nesetkaly. Na druhé straně spálil dobrou příležitost hostující Novák.

"Slavičín postupně hru vyrovnal a ve zbývajícím průběhu zápasu se hrálo vabank. Vyhrát jsme mohli jak my, tak i Slavičín. S výkonem mužstva a vůbec s celým utkáním jsem ale jinak spokojen,“ hodnotil manažer domácího klubu Antonín Mura.

„Po nejlepším výkonu jara jsem z remízy trochu zklamaný. Po výborné první půli už se nám ve druhém poločase tolik nedařilo, nicméně hru jsme měli ve své režii a gól visel doslova ve vzduchu. V koncovce se nám ale nevedlo,“ řekl naopak trenér Slavičína Ladislav Hořák.

Avízo Město Albrechtice – Slavičín 1:1 (1:1)
Branky:
8. Tkadleček – 13. Kříž.
Avízo Město Albrechtice: Červenka - Pejša, Horák, Špiler, Dudka, Moravčík, Kufa, Tkadleček, Karel Burián, Dombi, Filgas, střídali: Václavík a Šupák. Trenér: Martin Rozhon.