Vysoký šestadvacetiletý forvard udeřil v 84. minutě, kdy do sítě dopravil balon po centru Matejova.

„Bylo to hodně rychlé. Sprintoval jsem co nejrychleji do pokutového území, nabíhal jsem na druhou tyč. Křížný centr propadl až ke mně. Podařilo se mi míč skvěle trefit,“ radoval se autor osmi letošních ligových tref.

Triumfu nad Spartou si náležitě užíval.

„Je to obrovská euforie,“ zářil šťastný Francouz.

Podzim zastihl dřívějšího maroda ve skvělé formě. „Když nejsem zraněný, vím, co dokážu a jak mohu týmu pomoci. Musím ale pracovat pořád stejně,“ ví Beauguel.

Zatímco v minulosti francouzský fotbalista často marodil, teď je stoprocentně v pořádku, což se projevuje i na jeho výkonech.

„Zdraví je hodně důležité. Díky němu mohu nastupovat pravidelně. Nyní se cítím ve velké pohodě, proto taky často zakončuji. Za góly ale vděčím hlavně přesným přihrávkám od spoluhráčů," děkuje zlínským parťákům.

Proti Spartě zahráli všichni Ševci skvěle.

„Tento týden jsme tvrdě pracovali na taktice. Připravovali jsme na to, jak zastavit Spartu. Odvedli jsme dobrou práci. Hráli jsme opravdu dobře a společně jsme bojovali,“ oceňuje Beauguel.

Fastav hlavně díky přesné dorážce nejlepšího střelce uťal čtyřzápasovou sérii bez vítězství a po triumfu nad Spartou se v tabulce FORTUNA:LIGY posunul na páté místo.

Na sobotního soupeře ztrácí jenom dva body.

„Máme před sebou ještě šest zápasů, do kterých musíme dát všechno,“ dodává Beauguel.