První půle příliš zajímavých momentů nenabídla. Věci se začaly dít až v posledních pěti minutách. Nejdříve poslal Krnov ve 42. minutě Mrukvia, hned o dvě minuty později ale vyrovnal Bořucký. „Až do gólů se toho na hřišti moc nedělo, hrálo se v takovém poklidném tempu. Nás poslal do vedení po pěkné akci Miškev. Ostrák dal míč Havlíčkovi, ten si jej zpracoval, nahrál pod sebe Miškevovi, který brankáře prostřelil,“ komentoval jediný gólový moment svého celku trenér Krnova Gustav Santarius.

Druhý poločas byl výživnější a přinesl na hřišti více vzrušení. „Už to bylo zajímavější, byly tam šance na obou stranách. Velké příležitosti měli Houdek a Miškev, bohužel ale neproměnili,“ litoval krnovský trenér. Opět se tak potvrdilo známé pravidlo nedáš – dostaneš. Rozdílovou trefu vstřelil v 79. minutě Dřizgevič. „Domácí měli tři velké příležitosti, bohužel pro nás jednu z nich proměnil. Je to škoda, ale musím přiznat, že domácí asi vyhráli zaslouženě,“ hodnotil duel Santarius.

OLDŘIŠOV – KRNOV 2:1 (1:1)

Branky: 44. Bořucký, 79. Dřizgevič – 42. Miškev. Rozhodčí: Šujan – Picmaus, Lalík. ŽK: Dřizgevič – Houdek, Havlíček. Diváci: 141.

Krnov: Řeháček – Mrukvia, Ostrák, Šimčík (63. Klepáček), Pokorný – Bartoníček, Havlíček, Burian (73. Tümmler), Sabo – Miškev, Houdek. Trenér: Gustav Santarius ml.

TOMÁŠ CHALUPA