„Prohráli jsme sice 4:3, ale velkou vědu z toho nedělám. Pořád se jedná o přípravný zápas a nejsme zdravotně zcela v pořádku,“ začal utkání hodnotit kouč Kovohutí Marian Minich.

„Mohyla má angínu, Ondru zlobí koleno, v utkání se nám navíc zranil Čanecký, který má na noze ortézu,“ vyjmenovával marody trenér.

„Do utkání jsme vstoupili dobře, Holčák nastřelil tyčku, během dvaceti minut jsme měli tři vyložené šance. Pak ale na kluky přišlo sebeuspokojení, mysleli si, že bude přicházet jedna šance za druhou, tak tomu ale nebylo. Soupeř ožil, vyrovnal na 1:1 a naše celá hra se najednou začala bortit, úplně jsme vypadli z tempa a bylo to z naší strany takové nemastné neslané. Někteří hráči ten zápas trošku vypustili a mysleli si, že se nic nemůže stát,“ stěžoval si trenér Břidličné.

Kovohutě prohrávaly v zápase už 4:1, dokázaly ale ještě skóre alespoň zkorigovat na 4:3. „V závěru jsme trošičku ožili, dali jsme tam mladíky z lavičky, ale soupeř už byl na koni a zaslouženě zvítězil,“ řekl o utkání Minich. Břidličná do jarní části soutěže vstoupí nedělním utkáním v Oldřišově.

Branky Břidličné: Holčák, Cudrák, Pela

Břidličná: Zifčák Dvořák, Čanecký, Daříček, Furčák Hoffmann (46. Pella), Holčák, Cudrák, Simichanidis (46. Hargaš) Jiřičný, Sklenařík (62. Minich). Trenér: Marián Minich starši.

Chalupa Tomáš