„Jednalo se o nesmírně těžký zápas, pro oba týmy to bylo ohromně náročné, protože bylo velké horko,“ začal mladý útočník hodnotit utkání. „Už na rozcvičce jsem viděl, že jsme dobře naladění, takže jsem čekal, že odehrajeme dobré utkání. A to se nakonec potvrdilo,“ přidal Adrian Miškev s úsměvem.

Fotbalisté Krnova vyhráli
Krnovští zdolali frýdeckou juniorku, šanci dostali i mladíci

Právě Miškev byl jedním ze strůjců sobotního vítězství Krnova, když vstřelil jednu ze dvou branek svého celku. O druhý přesný zářez se postaral Jakub Hrubý. „Byla to akce z pravé strany, k míči se dostal Marek Ostrák. Tvrdě vystřelil a balon se mi od břevna odrazil na dorážku, takže to byla taková jednoduchá branka,“ pousmál se mladý forvard. „Ze začátku mi přišlo, že jsme byli lepší, postupem času nám ale začaly docházet síly. Kluci z Frýdku pak ukázali, že jsou na míči silní a nebezpeční, šance nějaké měli. Naštěstí jsme ale výsledek dokázali udržet,“ pochvaloval si Miškev dvoubrankovou výhru.

Kvůli řádění koronaviru byly předčasně ukončeny všechny soutěže od MSFL a níže. Většina klubů tak podobně jako Krnov hraje alespoň přátelská utkání. Jak nečekanou situaci prožívá Adrian Miškev?

„Na tréninky nás po restartu chodilo snad pětadvacet, takže to bylo super, kluci se i teď těší. Mladí momentálně nemusí řešit školu, takže jsme rádi, že se dvakrát týdně můžeme sejít na tréninku,“ těší brzy dvacetiletého fotbalistu.

Přece jen jej ale mrzí, že byl letošní ročník krajského přeboru předčasně ukončen. A to nejen kvůli tomu, že byl Krnov po patnácti odehraných kolech na čtvrtém místě a na jaře pomýšlel ještě výše.

„Samozřejmě jsou přáteláky jiné, není to tak vyhecované. Není v tom žádné hrocení, se soupeřem se na hřišti třeba i pobavíme. Každopádně to ale určitě není tak, že bychom si šli jenom zahrát, snažíme se hlavně pracovat na ofenzivě,“ přibližuje borec, který prošel mládežnickými výběry Slezského FC Opava. „V lize jsme byli po podzimu nahoře a chtěli jsme zabojovat o ještě vyšší příčky. Bohužel nás ale celá situace zabrzdila, nedá se nic dělat,“ pokrčí závěrem Adrian Miškev rameny.