„Zápas se stal jednoznačnou záležitostí. Od prvních minut jsme měli navrch. V první minutě měl velkou šanci Sklenařík. O minutu později se z trestného kopu trefil Váňa,“ řekl spokojený trenér Krnova Gustav Santarius. Před poločasem se trefil i kanonýr Sklenařík, který se na trávník vrátil po zdravotní pauze.

I po přestávce existoval na trávníku jen jeden tým. Krnov si vytvářel jednu šanci za druhou a dával i góly. „Zápas se odehrával na polovině soupeře. Kluky musím pochválit. Všichni, a to i diváci si museli utkání užít,“ poznamenal trenér.

Trenér Břidličné Petr Souček
Břidličná si zastřílela, Moravanu dala pětku

Krnov neztratil v sezoně zatím ani bod. Přesto má trenér Santarius vrásky na čele. V duelu s Oldřišovem se zranil Martin Sabó. „Má zlomená žebra. Vypadá to, že celý podzim bude mimo. Je to pro nás velká ztráta,“ přiznal trenér. A aby toho nebylo málo, v duelu krnovského béčka byl vyloučen Holčák. „Hloupá červená karta. Bude nám chybět i v Orlové. Nedá se ale nic dělat, musíme se s tím vyrovnat,“ uzavřel Gustrav Santarius.

Krnov – Petrovice 7:0 (2:0)
Branky: 2. a 60. Váňa, 39. a 55. Sklenařík, 58. Swiech, 70. a 85. Hrubý. Rozhodčí: Priesol – Levinger, Kret. ŽK: Zahatlan, Makula, Ostáš, Hoffmann. Diváci: 229.
Krnov: Řeháček – Burian, Swiech, Tümmler, Havlíček (74. Čevela) – Václavek (59. Zavadil), Holec, Bartoníček (65. Mlčoušek), Hrubý – Váňa, Sklenařík (65. Kolbasa). Trenér: Gustav Santarius.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...