Po prvních minutách utkání to přitom vypadalo, že si hosté půjdou pro další výhru. Marcel Cudrák poslal centr z rohu na hlavu Daříčka, který otevřel skóre. Gólový asistent se pak sám mohl připojit mezi střelce, avšak jeho pokus minul bránu. Kovohutě měly i další příležitosti, avšak průběžný stav se neměnil.

Změna nastala až zkraje druhého poločasu. Mohyla po rohu soupeře neodhlavičkoval míč do bezpečí a Komárek přehodil brankáře Zifčáka – 1:1. Uběhlo ovšem asi dvacet minut, když se Cudrák opět postavil k rozehrávce rohového kopu a po centrovaném balonu hlavičkoval přesně Furčák. „Oba střelci našich branek podali v tomto zápase skutečně výborný výkon,“ chválil své spoluhráče záložník a autor dvou gólových asistencí Břidličné Marcel Cudrák.

U tří branek v tomto duelu ovšem nezůstalo. V průběhu dvaaosmdesáté minuty Háj přešel do rychlého brejku, na jehož Uvíra vypálil zhruba z dvaceti metrů. Tečovaná střela nakonec skončila za zády brankáře Zifčáka. „Na začátku jsme utkání mohli rozhodnout, bohužel se nám nepovedlo proměnit několik tutovek. Soupeř byl pak silnější na balonu a za výkon ve druhé půli si remízu zasloužil. Celkově si myslím, že remíza je spravedlivá. Pro nás to je super bod z venku,“ komentoval Marcel Cudrák.

Háj ve Slezsku – Břidličná 2:2 (0:1)

Branky: 51. Komárek, 82. Uvíra – 9. Daříček, 73. Furčák. Rozhodčí: Šafrán – Vidlička, Šimeček. ŽK: Vyležík – Čanecký. Diváci: 78.

Břidličná: Zifčák – Dvořák, Čanecký, Daříček, Furčák – Pella (66. Šulák), Hoffmann, Jiřičný, Cudrák – Mohyla, Marian Minich ml (71. Simichanidis). Trenér: Roman Štůrala.