První poločas příliš zajímavých okamžiků nenabídl. „V prvním poločase jsme měli míč více ve svém držení. Dostali jsme se i do pár situací, kdy jsme mohli jít do vápna, to nám ale nevyšlo,“ přiznal hrající manažer Albrechtic Zdeněk Partyš.

Na začátku druhého poločasu potáhl míč Mlčoušek, dal ho pod sebe a Kaštovský obstřelil gólmana – 0:1. Chvílí na to se protihráče zbavil Středula, nahrával na Mlčouška, který ke smůle hostů ale brankáře Tomíčka nepřekonal. „Domácí poté začali hrát vabank. Posílili útok a dostali nás pod tlak,“ přiznal Zdeněk Partyš a pokračoval: „Měli nebezpečné centry ze stran, naštěstí jsme to ustáli. Musím říci, že zápas v Bolaticích jsme si užili. Hrálo se v krásném areálu a na skvěle připraveném trávníku.“

Městu se v poslední době daří. „Je to malý zázrak, že jsme v posledních sedmi zápasech neokusili hořkost porážky. Mohu říci, že jsme zachráněni a zbytek sezony si můžeme užít,“ zakončil hrající manažer Albrechtic.

Bolatice – Město Albrechtice 0:1 (0:0)
Branka: 52. Kaštovský. Rozhodčí: Thiemel – Těžký, Moravec. ŽK: Sikora – Středula, Partyš. Diváci: 128.
Město Albrechtice: Štencek – Vrána, Partyš, Čanecký, Sotorník – Středula (73. Šupák), Bartoníček, Hrabovský (60. Simichanidis), Mlčoušek (85. Hrubý) - Kaštovský, Číp (46. Houdek). Trenér: Zdeněk Partyš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...