„Cítím tak trošku pachuť, myslím si, že se penalta pískat nemusela,“ poznamenal ihned po utkání zklamaný Milan Furik.„Vzhlede m k tomu, že ostatní zápasy dopadly přesně tak, jak jsem očekával, věděli jsme, že musíme vyhrát,“ řekl Furik.

Jeho celek do zápasu nevstoupil vůbec špatně. „Ze začátku jsme byli aktivní, solidní příležitosti měli Navrátil, Lukáš Kundrátek… byli jsme o něco lepší,“ hodnotil Furik a vzápětí dodal: „Pak se sice hra vyrovnala, ale my jsme šli do vedení. Po standartce Dydowicze byl faul, po němž jsme se posunuli o deset metrů blíž k brance. Dydowicz vypálil a dal gól, myslím si, že brankář nestál dobře,“ podotknul Furik.

Druhá půle nabídla podobnou podívanou, jako ta první. „Obraz hry se příliš nezměnil. Vyrovnání přišlo z penalty. Nějakou pachuť tam cítím,“ vykládal Furik zklamaně a vzápětí přidal: „Vznikla tam složitá situace. Jeden hráč stojí, narazí do něj druhý hráč… Rozhodčí ani nevěděl, kdo fauloval. Nebylo to úplně standartní.“

„Bereme to tak, že jsme mezi padající čtveřicí a budeme se chystat na další sezónu,“ zakončil rýmařovský lodivod.

RÝMAŘOV – HLUČÍN 1:1 (1:0)

Branky: 42. Dydowicz – 62. z pen. Kraut. Rozhodčí: Slabý – Dorušák, Silný. ŽK: Jiří Furik, Šupák – Dostál, Štefek, Kraut. Diváci: 214.

Rýmařov: Kameník – Kocúr, Hleba (85. Ondruška), Kolísek, Lukáš Kundrátek (90. Tilkeridis) – Dydowicz, Michal Furik, Jiří Furik, Patrik Kundrátek – Navrátil, Šupák. Trenér: Milan Furik.

TOMÁŠ CHALUPA