Kovohutě začaly v Petrovicích ve velkém stylu. Už po několika sekundách se dostal do velké šance po přihrávce Cudráka Sklenařík, ale netrefil branku. O pár chvilek později, už hosté vedli, když Sklenařík využil přihrávku od Hoffmanna.

„Nehráli špatně, rychlá branka nás uklidnila,“ přiznal hostující záložník a manažer v jedné osobě Marcel Cudrák. „Petrovice byly naši hrou zaskočené a dlouho se k ohrožení naší branky nemohly dostat,“ podotkla opora Břidličné. Jeho tým měl v úvodní pětačtyřiceti minutovce dvě možnosti, avšak ani jednu nevyužil. Tři minuty před poločasem přišel úder Petrovic, zcela volný Legierski dorážel míč na zadní tyči – 1:1.

Vstup do druhého dějství oslavili hosté brankou. Po akci Cudráka s Minichem se míč dostal na zadní tyč, kde čekal Čanecký – 1:2. „Za tohoto stavu nás podržel brankář Zifčák, který chytil čistý gól. Navíc domácí přišli o vyloučeného Hanuska. To byly dva klíčové momenty zápasu,“ podotkl Cudrák, který se dvakrát následně zapsal mezi střelce. „Domácí otevřeli hru, což byla voda na náš mlýn, chodili jsme do brejků a utkání dotáhli k zaslouženému vítězství,“ uzavřel autor dvou hostujících branek.

Petrovice – Břidličná 1:4 (1:1)
Branky: 42. Legierski – 1. Sklenařík, 47. Čanecký, 80. a 89. Cudrák. Rozhodčí: Lalík – Viščor, Jurajda. ŽK: Gill, Chwastek, Hanusek, J. Hoffmann – Pella. ČK: 67. Hanusek – 86. Pella. Diváci: 100.
Břidličná: Zifčák - Dvořák, Čanecký, Daříček, Furčák – Šulák (37. Pella), Hofmann, Jiřičný, Cudrák – Minich (85. Simichanidis), Sklenařík (46. Mohyla). Trenér: Roman Šťůrala.