„V prvním poločase jsme zahodili tři až čtyři šance. Naopak jsme si nechali propadnout míč a domácí nám z toho dali branku,“ řekl hrající manažer Města Albrechtic Zdeněk Partyš. „Nechci být vulgární, v prvním poločase to ale nebylo ono. O přestávce jsme si museli některé věci vyříkat,“ poznamenal hostující manažer.

Derby pro Břidličnou
VIDEO: Břidličná převedla demolici Krnova. Hostům stačilo pětadvacet minut

Vstup do druhého poločasu patřil domácím. „Kdybychom prohrávali 0:3, nikdo by se nedivil,“ přiznal Zdeněk Partyš. Pak se ale Město zvedlo. V 71. minutě přišel centr ze strany. Čanecký ho prodloužil a Sotorník zakončoval na zadní tyči. O šest minut později nahrál Číp Kaštovskému a ten obstřelil gólmana. Za další minutu dával balon pod sebe Vrána a Kaštovský zvyšoval na 1:3. Domácím se už podařilo jen korigovat výsledek na konečných 2:3. „Rozhodli kluci z lavičky. Ve druhém poločase se ukázalo, že cesta, po které jsme se v Albrechticích vydali, je správná. Mám z toho radost. Hráči se semkli, byl tam vidět týmový výkon,“ pochvaloval si Zdeněk Partyš.

Štěpánkovice – Město Albrechtice 2:3 (1:0)
Branky: 22. Huber, 86. Heider – 71. Sotorník, 77. a 78. Kaštovský. Rozhodčí: Seidler – Tomšík, Kyselý. ŽK: Bartoníček. Diváci: 130.
Město Albrechtice: Štencek – Mlčoušek (70. Hrubý), Partyš, Čanecký, Sotorník – Bartoníček, Hrabovský (60. Kaštovský), Simichanidis, Klepáček – Houdek (46. Vrána), Šupák (46. Číp). Trenér: Ondřej Ficek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...