„Zdravotní problémy nepustily do hry Mlčouška s Vránou. Ztratili jsme tak rychlost na krajích,“ poznamenal hrající manažer Albrechtic Zdeněk Partyš. Domácí šli do vedení už v 11. minutě. Kaštovský našel Čípa a ten krásnou hlavičkou uklidil balón pod břevno. „Trefil se nádherně do šibenice, přesně jako to dělával Zlatan Ibrahimović v dobách své největší slávy,“ srovnával bývalý ligista. Z vedení se Albrechtičtí neradovali dlouho. „Soupeř dokázal výsledek otočit. Dalším gólem dokázal následně zareagovat na naše vyrovnání. Kluci ale ukázali charakter. Podařilo se nám srovnat. V závěru jsme dokonce sahali po výhře,“ řekl Zdeněk Partyš. „Remíza je ale spravedlivá,“ podotkl vzápětí.

Chomýž - Horní Město 4:3
VIDEO: Zaostřeno na okres: Sedm branek v Chomýži a Vrbno vede

Další dvě branky vstřelili domácí po standardních situacích. Ty rozehrával Kaštovský a v obou případech zakončoval Čanecký. „Standardky byly dobře zahrány. Matěj Čanecký se pak dobře choval v boxu. Musím ale pochválit také Strahovice. Mají velmi dobrý tým. Diváci si taky přišli na své. Šest branek ve fotbale je vždy slušné číslo,“ zakončil Zdeněk Partyš.

Město Albrechtice – Strahovice 3:3 (2:2)
Branky: 11. Číp, 45. a 65. Čanecký – 19. a 62. V. Malchárek, 31. Slanina. Rozhodčí: Godfryd – Slaný, Boček. ŽK: Čanecký, Šupák – Slanina, Továrek. Diváci: 150.
Město Albrechtice: Štencek – Simichanidis, Partyš, Čanecký, Sotorník – Klepáček, Kaštovský, Hrabovský, Bartoníček, Šupák (73. Houdek) – Číp (80. Vrána). Trenér: Ondřej Ficek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...