„Předem bych chtěl říci, že se hrálo na skvělém trávníku. Kozmice měli hřiště připraveno opravdu výborně,“ chválil hrající manažer Města Albrechtic Zdeněk Partyš. „Snažili jsme se o kombinační fotbal a brzy jsme dostali do vedení,“ podotkl hostující stoper. V 16. minutě vysunul Bartoníček Kaštovského a ten prostřelil brankáře Černého. O deset minut později bylo srovnáno. Na centr z levé strany si vyskočil Kania a hlavou vyrovnal. „My jsme se snažili o kombinaci. Ta nám vycházela. Nakonec jsme si do přestávky vzali vedení zpět,“ byl rád Partyš. Klepáček dostal míč od Bartoníčka a bylo to 1:2.

Deset minut po přestávce se podařilo Kozmicím vyrovnat. K míči se mezi stopery dostal Kania a bodlem srovnal. Poslední slovo mělo ale Město Albrechtice. Fotbalový virtuóz Bartoníček se zbavil protihráče, dal na Klepáčka a bylo to 2:3. „Po dvou debaklech máme tři body. Definitivně máme jistou záchranu. Celkově se hrál v Kozmicích zajímavý fotbal, hra se přelévala z jedné strany na druhou. My jsme k tomu vyhráli, takže spokojenost,“ zakončil Zdeněk Partyš.

Kozmice – Město Albrechtice 2:3 (1:2)
Branky: 26. a 50. Kania – 16. Kaštovský, 40. a 79. Klepáček. Rozhodčí: Žáček – Seidler, Sladký. ŽK: Lesniak, Müller – Partyš, Hrabovský, Bartoníček. Diváci: 88.
Město Albrechtice: Mužík – Sotorník, Partyš, Vrána, Simichanidis – Klepáček, Bartoníček, Hrabovský, M. Šupák (86. Vašenda) - Kaštovský, Číp (78. Vyležík). Trenér: Ondřej Ficek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...