„Hráli jsme se soupeřem z vyšší soutěže, který měl kvalitu, byl v úvodních patnácti minutách silnější na míči, dal i pěkný gól,“ ohlížel se za zápasem trenér Krnova Gustav Santarius. „S přibývajícími minutami se nám podařilo hru srovnat,“ pokračoval. Matějíček zatáhl po pravé straně balón, nahrál na Hrubého, který mu ho vrátil a ten povedenou střelou vyrovnal.

„Po přestávce se hra vyrovnala. Bohužel my jsme se nevyvarovali chyby, kterou Polanka potrestala a její hráč měl prostor ke skórování,“ dodal kouč. Krnov se dočkal vyrovnání z kopaček Burdy, který si zasekl míč a povedenou střelou zakončil. V samotném závěru ještě domácí Hrubý trefil tyč. „Dobrý zápas, určitě nám hodně dal. Musíme ale zapracovat na defenzivě, děláme chyby,“ přiznal Santarius. K možným změnám v kádru řekl: „Uvidíme, co Miškev. Je na zkoušce v Polance, zájem má o něj i Rýmařov. Může se ale stát, že zůstane u nás. Není vyloučeno, že ještě někoho přivedeme.“ Generálku na sezonu Krnov odehraje v sobotu na hřišti Želatovic.

Krnov – Polanka 2:2 (1:1)

Branky Krnova: Matějíček, Burda.

Krnov: Klech – Matějíček, Tümmler, Macík, M. Burian (46. Šimčík)– Sabo, Bartoníček, Kolbasa (46. Mlčoušek), Havlíček – Čihánek (46. Burda), Hrubý. Trenér: Gustav Santarius