Vstup do zápasu vyšel hostům skvěle. V 9. minutě rozehrával kapitán Ondřej Bartoníček standardku, domácí obrana se mezi sebou nedomluvila a výsledkem byl Wirthův vlastenec.

„Úvod utkání jsme měli velmi solidní, kromě gólu tam měl ještě dvě šance Kuba Hrubý, ale bohužel neproměnil,“ litoval trenér Santarius. Ještě do poločasu na to Krnovští doplatili a o vedení přišli, když ve 33. minutě prostřelil Řeháčka Láník.

Na začátku druhé půle měli solidní příležitosti Miškev a Hrubý, ani jeden z nich ale svou šanci neproměnil. Největší možnost jít podruhé v utkání do vedení měl Krnov zhruba po hodině hry, když Šimčík kopal penaltu, tu ovšem zahodil. „Po centru ze strany jejich stoper zahrál rukou a byla penalta. Jirka to bohužel nekopl dobře a brankář ho vychytal. Poslední čtvrthodina už se víceméně jen dohrávala, protože přišla velká bouřka. Asi jsme měli vyhrát, nicméně je to pořád bod zvenku, takže jej musíme brát,“ řekl Gustav Santarius mladší.

KOBEŘICE – KRNOV 1:1 (1:1).
Branky: 33. Láník – 9. Wirth (vlastní).
Rozhodčí: Čuba – Švec, Kielar.
ŽK: Bartoníček, Sabo.
Diváci: 150.

Krnov: Řeháček – Šimčík, Tümmler, Macík, Burian – Ostrák – Havlíček (74. Klepáček), Bartoníček, Sabo – Miškev (65. Pokorný), Hrubý. Trenér: Gustav Santarius ml.

TOMÁŠ CHALUPA