„Začali jsme výborně, v prvních patnácti minutách jsme domácí zatlačili a byli lepším celkem, skoro jsme je nepustili za půlku. Vypracovali jsme si několik šancí, v té největší se ocitl Marek Burian, ale bohužel ohrozil k nevíře všech jen rohový praporek,“ řekl úvodem krnovský kouč Gustav Santarius ml. a pokračoval:

„Soupeř se dostal do vedení po naší chybě, kdy jsme nezvládli z naší šestnáctky odkopnout jednoduchý míč. Pak jsme dokázali srovnat zásluhou Šimčíka a první poločas skončil remízou,“ hodnotil první půli Santarius.

Druhá polovina utkání nabídla hned pět branek.

„V začátku druhého poločasu jsme byli lehce lepší, padly dvě rychlé branky na obou stranách a utkání dostalo šťávu, hra se přelévala ze strany na stranu. Když už to vypadalo, že zápas skončí 3:3, tak jsme zahrávali roh a po něm se Brušperk dostal do brejku, který proměnil, a my tak domů odjíždíme s prázdnou,“ smutnil Santarius.

Brušperk – Krnov 4:3 (1:1)
Branky: 14. a 90+2 Krejčok, 58. Polášek, 75. Bogdan – 20. Šimčík, 71. Sabo, 83. Bartoníček
Žluté karty: Wendtner, Bogdan, Polášek – Houdek, Korchan. Červená karta: Cigánek.
Diváci: 136
Krnov: Studený – Pokorný, Houdek, Ostrák, Šimčík (90. Carbol) – Hrubý (70. Mrukvia), Burian (84. Korchan), Tümmler (80. Strýček), Bartoníček, Sabo – Havlíček. Trenér: Gustav Santarius

Ilustrační foto
Břidličná odešla z domácího hřiště s debaklem