Krnovu podle slov trenéra Gustava Santariuse vůbec nevyšel vstup do utkání. „Začali jsme špatně, domácí byli na míči a my jsme byli neustále pod tlakem,“ kroutil hlavou krnovský lodivod. Jeho svěřenci poprvé inkasovali už ve 12. minutě, když se prosadil Hanauer.

„Domácí zahrávali standartku a přetáhli ji na zadní tyč, odkud míč sklepli na hranici vápna a následná střela skončila v naší brance,“ litoval Santarius. Po inkasované brance se Krnov ale herně zvedl. „Měli jsme tam nějaké šance, dokonce jsme běželi sami na branku. Bohužel jsme si v koncovce ale nevěděli rady a tak nás soupeř potrestal,“ narážel Santarius na to, že po gólu Krčmaříka z 27. minuty prohrával Krnov už o dvě branky. Do konce poločasu měl ještě velkou šanci Mrukvia, ale ani on Otoupalíka nepropálil.

Do druhého poločasu Krnov vstoupil s pozměněným rozestavením – se třemi útočníky. „Hrálo se skoro jenom na polovině Hlubiny, ale bohužel gól jsme nebyli schopni vstřelit,“ smutnil Santarius. Domácí navíc hrozili z brejků. „Běželi tam několikrát do přečíslení, Řeháček nás naštěstí podržel. Byli jsme sice na míči, ale fotbal se hraje na góly,“ uzavřel trenér Krnova.

HLUBINA – KRNOV 2:0 (2:0)

Branky: 12. Hanauer, 27. Krčmařík. Rozhodčí: Tomšík – Vojkovský, Vidlička. ŽK: Bochňák – Tümmler, Bartoníček. Diváci: 45

Krnov: Řeháček – Pokorný, Houdek, Ostrák, Sabo – Hrubý (81. Strýček), Tümmler, Šimčík, Bartoníček, Mrukvia (75. Carbol) – Havlíček. Trenér: Gustav Santarius ml..

TOMÁŠ CHALUPA