„Utkání jsme dobře rozehráli. Byli jsme na míče a snažili se dostávat balony za soupeřovou obranu,“ přišel s prvním postřehem trenér Krnova Gustav Santarius. V 18. minutě byla k vidění první branka. Míče se zmocnil Vána a křižnou ranou otevřel skóre. „Po této brance jsme přestali hrát, iniciativu převzaly Kobeřice, které byly lepší. Nám nešla kombinace,“ pokračoval trenér. Tři minuty před poločasem vzal zodpovědnost na sebe Bartoníček. Uvolnil se u lajny, naznačil centr a míč nakonec uklidil do brány. „Tato branka byla hodně důležitá. Kobeřice sice po přestávce chtěly výsledek srovnat. Otevřely hru, a to byla voda na náš mlýn. Přidali jsme třetí gól a zápas se už jen dohrával. Musím ale uznat, že stál proti nám kvalitní soupeř. Tyhle tři body mají velkou cenu,“ zakončil Santarius.

Pavel Jeřábek dal hattrick
Vítězství Rýmařova režíroval Pavel Jeřábek

Krnov – Kobeřice 3:1 (2:1)
Branky: 18. Váňa, 42. Bartoníček, 78. Holčák – 34. Kryštof. Rozhodčí: Levinger – Viščor, Starý. ŽK: Burian, Havlíček, Holec – Robin Wirth, Kryštof, Stříbný. Diváci: 300.
Krnov: Řeháček – Burián, Tümmler, Swiech, Havlíček – Sabó (59. Holčák), Bartoníček (81. Teichmann), Váňa, Holec (54. Klobasa), Václavek – Hrubý. Trenér: Gustav Santarius.