Krnovští byli v prvním poločase lepší, a to navzdory tomu, že kvůli zranění chyběl mozek jejich hry Ondřej Bartoníček. Okolo patnácté minuty rozvlnil domácí síť Jakub Houdek, rozhodčí ale jeho gól pro ofsajd neuznali. Nedlouho poté šel sám na gólmana Martin Furik, jenž v minulém kole nehrál, jelikož si odpykával trest za červenou kartu. Gólově se nakonec přece jen prosadil. A to ještě do přestávky. Převzal si míč od Jakuba Hrubého a propálil všechny pohyblivé překážky před sebou. „První poločas byl v naší režii. Škoda, že se nám nepovedlo vstřelit více než jednu branku. Mohli jsme si pojistit vedení,“ litoval Marek Koraba, předseda, sekretář a vedoucí krnovského áčka v jedné osobě.

Zkraje druhého poločasu přišla pro hosty ledová sprcha. Mezi obránci Krnova se nejprve zjevil nekrytý Patrik Miko, jenž vyrovnal, a to i přesto, že si brankář Jakub Řeháček na balon sáhl. Velmi nepříjemnou chvilku si zmíněný brankář prožil o tři minuty později, kdy si na centr z rohu Polanky zařval, že má, ale nakonec neměl. Hlavičkující David Mašlanka tak měl úlohu ulehčenou – 2:1. Hostující výběr se snažil, svého protivníka zmáčkl a vypracoval si i šance, ale domů nakonec odjel s prázdnou. „Ptám se sám sebe, jestli jsme náhodou neurazili fotbalové bohy. Inkasovali jsme dvakrát po chybách v obraně. Byla to smůla. Nepodali jsme špatný výkon. Bohužel nám to tam nepadá. Nyní jsou před námi dva domácí zápasy a v nich musíme bodovat,“ uzavřel Marek Koraba.

Polanka – Krnov 2:1 (0:1)

Branky: 52. Miko, 55. Mašlanka – 30. Furik. Rozhodčí: Švec – Matějek, Svoboda. ŽK: Šustr – Burian. Diváci: 120.
Krnov: Řeháček – Pokorný, Ostrák, Mrukvia, Šimčík (88. Rys) – Burian (57. Tümmler), Rolný (72. Korchan) – Hrubý (81. Zacpal), Furik, Sabó (83. M. Mitura) – Houdek. Trenér: Ladislav Bártek.