Ve většině týmů došlo během léta k obměně hráčského kádru a posílení pro novou sezonu, někde se změnili i trenéři (Kopřivnice, Horní Suchá, Baník Albrechtice). Na nové soupeře se těší FC Libhošť, v jehož případě došlo k přestupu ze skupiny B do „áčka“. Naposledy se v I.A třídě půjde letos na fotbal o víkendu 4. a 5. listopadu.

Zápas 16. kola I.A třídy, skupiny A, Štěpánkovice - Kravaře 2:2.
Kdo ve fotbalové I.A třídě dal góly, vychytal nuly a sbíral karty? Podívejte se

I.A třída, skupina A – los podzimu 2023

2. kolo - 12. srpna: Ludgeřovice - Město Albrechtice (17 hodin), neděle 13. srpna: Mokré Lazce – Libhošť (10), Strahovice – Kozmice (16), Bolatice - Stará Bělá, Píšť - Velké Heraltice, Starý Jičín – Darkovičky, Štěpánkovice – Chlebičov (vše v 17).

3. kolo – sobota 19. 8.: Darkovičky – Strahovice, Velké Heraltice – Ludgeřovice, Stará Bělá – Píšť, Chlebičov - Mokré Lazce (vše v 16.30), neděle 20. 8.: Město Albrechtice – Štěpánkovice (14), Kozmice – Bolatice, Libhošť - Starý Jičín. (oba v 16.30)

4. kolo – sobota 26. 8.: Ludgeřovice – Štěpánkovice, Velké Heraltice - Stará Bělá (oba v 16.30), neděle 27. 8.: Mokré Lazce - Město Albrechtice (10), Strahovice – Libhošť (16), Bolatice – Darkovičky, Píšť – Kozmice, Starý Jičín – Chlebičov (vše v 16.30).

5. kolo (1. až 3. 9.): Stará Bělá – Ludgeřovice, Chlebičov – Strahovice, Darkovičky – Píšť, Město Albrechtice - Starý Jičín, Štěpánkovice - Mokré Lazce, Kozmice - Velké Heraltice, Libhošť – Bolatice.

6. kolo (9. a 10. 9.): Velké Heraltice – Darkovičky, Stará Bělá – Kozmice, Ludgeřovice - Mokré Lazce, Starý Jičín – Štěpánkovice, Strahovice - Město Albrechtice, Bolatice – Chlebičov, Píšť – Libhošť.

7. kolo (16. a 17. 9.): Darkovičky - Stará Bělá, Chlebičov – Píšť, Mokré Lazce - Starý Jičín, Město Albrechtice – Bolatice, Štěpánkovice – Strahovice, Libhošť - Velké Heraltice, Kozmice – Ludgeřovice.

8. kolo (25. a 26. 9.): Ludgeřovice - Starý Jičín, Velké Heraltice – Chlebičov, Stará Bělá – Libhošť, Kozmice – Darkovičky, Strahovice - Mokré Lazce, Bolatice – Štěpánkovice, Píšť - Město Albrechtice.

9. kolo (30. 9. a 1. 10.): Darkovičky – Ludgeřovice, Chlebičov - Stará Bělá, Mokré Lazce – Bolatice, Město Albrechtice - Velké Heraltice, Štěpánkovice – Píšť, Starý Jičín – Strahovice, Libhošť – Kozmice.

10. kolo (7. a 8. 10.): Ludgeřovice – Strahovice, Velké Heraltice – Štěpánkovice, Stará Bělá - Město Albrechtice, Darkovičky – Libhošť, Kozmice – Chlebičov, Bolatice - Starý Jičín, Píšť - Mokré Lazce.

11. kolo (14. a 15. 10.): Chlebičov – Darkovičky, Mokré Lazce - Velké Heraltice, Město Albrechtice – Kozmice, Štěpánkovice - Stará Bělá, Libhošť – Ludgeřovice, Starý Jičín – Píšť, Strahovice – Bolatice.

12. kolo (21. a 22. 10.): Ludgeřovice – Bolatice, Darkovičky - Město Albrechtice, Velké Heraltice - Starý Jičín, Stará Bělá - Mokré Lazce, Kozmice – Štěpánkovice, Libhošť – Chlebičov, Píšť – Strahovice.

13. kolo (28. a 29. 10.): Chlebičov – Ludgeřovice, Mokré Lazce – Kozmice, Město Albrechtice – Libhošť, Štěpánkovice – Darkovičky, Starý Jičín - Stará Bělá, Strahovice - Velké Heraltice, Bolatice – Píšť.

1. kolo (4. a 5. 11.): Chlebičov - Město Albrechtice, Velké Heraltice – Bolatice, Stará Bělá – Strahovice, Darkovičky - Mokré Lazce, Libhošť – Štěpánkovice, Kozmice - Starý Jičín, Píšť – Ludgeřovice.

Zápas 16. kola minulého ročníku I.A třídy, skupiny A, Štěpánkovice - Kravaře 2:2

I.A třída, skupina B – los podzimu 2023

2. kolo – sobota 12. 8.: Staré Město – Kopřivnice, Horní Suchá - Baník Albrechtice, Dobratice – Raškovice, Tichá – Smilovice (vše v 17), neděle 13. 8.: Bystřice - Lokomotiva Petrovice, Kozlovice – Petřvald, Jablunkov – Lučina (vše v 17).

3. kolo – sobota 19. 8.: Petřvald – Tichá, Lučina - Horní Suchá, Kopřivnice – Jablunkov (vše v 16.30), neděle 20. 8.: Baník Albrechtice – Kozlovice, Raškovice - Staré Město, Bystřice – Dobratice, Smilovice - Lok. Petrovice (vše v 16.30).

4. kolo – sobota 27. 8.: Staré Město – Jablunkov, Horní Suchá – Kopřivnice, Tichá - Baník Albrechtice, Lok. Petrovice – Petřvald, Dobratice – Smilovice (vše v 16.30), neděle 28. 8.: Raškovice – Bystřice, Kozlovice – Lučina (oba v 16.30).

5. kolo (2. a 3. 9.): Tichá – Lučina, Kopřivnice – Kozlovice, Petřvald – Dobratice, Baník Albrechtice - Lok. Petrovice, Jablunkov - Horní Suchá, Bystřice - Staré Město, Smilovice – Raškovice.

6. kolo (9. a 10. 9.): Staré Město - Horní Suchá, Tichá – Kopřivnice, Lok. Petrovice – Lučina, Dobratice - Baník Albrechtice, Raškovice – Petřvald, Bystřice – Smilovice, Kozlovice – Jablunkov.

7. kolo (16. a 17. 9.): Petřvald – Bystřice, Lučina – Dobratice, Kopřivnice - Lok. Petrovice, Horní Suchá – Kozlovice, Jablunkov – Tichá, Baník Albrechtice – Raškovice, Smilovice - Staré Město.

8. kolo (25. a 26. 9.): Staré Město – Kozlovice, Tichá - Horní Suchá, Lok. Petrovice – Jablunkov, Dobratice – Kopřivnice, Raškovice – Lučina, Bystřice - Baník Albrechtice, Smilovice – Petřvald.

9. kolo (30. 9. a 1. 10.): Petřvald - Staré Město, Lučina – Bystřice, Kopřivnice – Raškovice, Horní Suchá - Lok. Petrovice, Kozlovice – Tichá, Jablunkov – Dobratice, Baník Albrechtice – Smilovice.

10. kolo (7. a 8. 10.): Staré Město – Tichá, Lok. Petrovice – Kozlovice, Dobratice - Horní Suchá, Petřvald - Baník Albrechtice, Raškovice – Jablunkov, Bystřice – Kopřivnice, Smilovice – Lučina.

11. kolo (14. a 15. 10.): Lučina – Petřvald, Kopřivnice – Smilovice, Tichá - Lok. Petrovice, Horní Suchá – Raškovice, Kozlovice – Dobratice, Jablunkov – Bystřice, Baník Albrechtice - Staré Město.

12. kolo (21. a 22. 10.): Staré Město - Lok. Petrovice, Dobratice – Tichá, Petřvald – Kopřivnice, Baník Albrechtice – Lučina, Raškovice – Kozlovice, Bystřice - Horní Suchá, Smilovice – Jablunkov.

13. kolo (28. a 29. 10.): Staré Město – Lučina, Kopřivnice - Baník Albrechtice, Horní Suchá – Smilovice, Tichá – Raškovice, Lok. Petrovice – Dobratice, Kozlovice – Bystřice, Jablunkov – Petřvald.

1. kolo (4. a 5. 11.): Lučina – Kopřivnice, Dobratice - Staré Město, Smilovice – Kozlovice, Petřvald - Horní Suchá, Baník Albrechtice – Jablunkov, Raškovice - Lok. Petrovice, Bystřice – Tichá.