Nejvíce nastřílených gólů:

49 - Krnov

41 - Břidličná

38 - Hlubina

37 - Háj ve Slezsku, Oldřišov

32 - Kobeřice, Slavia Orlová, Petřvald n. M.

Nejméně nastřílených gólů:

13 - Brušperk

14 - Čeladná

15 - Lok. Petrovice

17 - Dolní Datyně

19 - Český Těšín

Nejméně inkasovaných gólů:

15 - Krnov

17 - Kobeřice

19 - Háj ve Slezsku, Břidličná

Nejvíce inkasovaných gólů:

57 - Čeladná

44 - Fulnek

40 - Lok. Petrovice

Nejlepší střelci:

12 - Denis Bořucký (Oldřišov)

11 - Dominik Renta (Slavia Orlová)

10 - Martin Sklenařík, Martin Váňa (oba Krnov),

9 - Jan Frank (Pustá Polom)

8 - Daniel Dydowicz (Břidličná), Aleš Kubalák (Oldřišov), Luděk Maceček (Český Těšín), Lubomír Maléř (Fulnek), Jakub Hrubý (Krnov), David Jatagandzidis (Slavia Orlová)

7 - Jakub Houdek (Břidličná), Dominik Kraut (Kobeřice)

Brankáři s nulou:

6 - Jakub Řeháček (Krnov), Petr Štencel (Kobeřice)

4 - Ondrej Pacanovský (Brušperk), Jan Vyklický (Břidličná)

3 - Antonín Buček (Slavia Orlová), Godula Luukáš (Háj ve Slezsku), Daniel Chvěja (Dolní Datyně), Martin Rozsypal (Fulnek)

Derby 1. kola divize F se stalo kořiští Nového Jičína. Vyhrál ve Frenštátě pod Radhoštěm 3:0.
Zaostřeno na fotbal: kam chodí v divizi diváci, kdo sbírá karty? Podívejte se

Nejvíc žlutých karet:

56 - Lok. Petrovice

44 - Slavia Orlová, Petřvald n. M.

42 - Jakubčovice

40 - Brušperk

Nejtrestanější hráči - ŽK:

9 - Dominik Renta (Slavia Orlová), Jiří Huvar (Petřvald na Moravě)

8 - Šimon Továrek (Oldřišov), Tomáš Kodenko (Dolní Datyně)

7 - Nikola Andrýsek (Dolní Datyně), Patrik Dřizgevič (Oldřišov), David Bílý (Čeladná), Jan Nowinski (Slavia Orlová), Daniel Vavroš (Jakubčovice n. O.), Jan Paduch (Lok. Petrovice), Lukáš Regec (Háj ve Slezsku)

Nejvíc červených karet:

3 - Dolní Datyně, Čeladná

2 - Fulnek

1 - Pustá Polom, Brušperk, Český Těšín, Lok. Petrovice, Hlubina., Háj ve Slezsku, Petřvald na Moravě

Nejtrestanější hráči - ČK:

1 - Kamil Rozsíval, Artur Wojnarovský, Daniel Chvěja (všichni Dolní Datyně), Ondřej Hyrník, Matěj Štulík, David Foldyna (všichni Čeladná), Filip Šlesár, Tadeáš Balhar (oba Fulnek), Jan Tomášek (Pustá Polom), Erik Nitka (Brušperk), David Maceček (Český Těšín), Pavel Moskál (Lok. Petrovice), Milan Sasko (Hlubina), Pavel Žůrek (Háj ve Slezsku), Milan Palatický (Petřvald na Moravě)

Nejvíce odehraných minut:

1493 - Filip Pražák (Jakubčovice)

1491 - Ondřej Šmalec, Patrik Hartmann (oba Oldřišov)

1483 - Denis Bořucký (Oldřišov)

1474 - Antonín Buček, Zdeněk Zach (oba Slavia Orlová)

1471 - Petr Štencel (Kobeřice), Nicolas Tümmler, Jakub Řeháček (oba Krnov)

Nejvyšší vítězství:

8:1 - Oldřišov - Lok. Petrovice

7:0 - Krnov - Lok. Petrovice, Krnov - Čeladná

6:0 - Hlubina - Čeladná

6:1 - Český Těšín - Dolní Datyně

5:0 - Břidličná - Oldřišov, Čeladná - Kobeřice, Háj ve Slezsku - Dolní Datyně, Fulnek - Brušperk, Slavia Orlová - Lok. Petrovice

Zápasy s nejvyšší návštěvou diváků:

650 - Krnov - Břidličná (1:3)

375 - Krnov - Petřvald na Moravě (2:1)

369 - Kobeřice - Oldřišov (2:1)

360 - Krnov - Kobeřice (3:1)

350 - Krnov - Hlubina (2:0)

Zápasy s nejnižší návštěvou diváků:

50 - Dolní Datyně - Krnov (1:4), Dolní Datyně - Brušperk (0:1), Český Těšín - Hlubina (2:2), Dolní Datyně - Český Těšín (1:6)

55 - Dolní Datyně - Lok. Petrovice (0:0)

60 - Pustá Polom - Brušperk (1:1), Český Těšín - Jakubčovice (0:1)

65 - Pustá Polom - Čeladná (4:2)


Načítám tabulku …