6. kolo:
I.A TŘÍDA - SKUPINA A
Ludgeřovice - Darkovičky 7:0 (5:0), 19., 33. a 81. Mikoláš, 1. a 23. Zbořil, 45. Pěntka, 68. Hurina.
Slovan Ostrava - Chlebičov 3:1 (0:1), 49. a 71. Ciesarik, 68. Trunkát z pok. kopu - 30. Radek.
Jakubčovice - Malé Hoštice 2:2 (2:1), 4. Schreier, 7. Chovanec - 44. a 54. Stříbný.
Hradec nad Moravicí - Stará Bělá 4:1 (2:0), 39. a 57. Krejsa, 37. R. Lichý, 89. D. Wiweger - 80. Kožík.
Vřesina - Mokré Lazce 0:1 (0:1), 23. Galvas.
Bolatice - Štěpánkovice 3:2 (2:1), 26. Boček, 45. P. Langer, 68. Obrusník - 44. vlastní, 71. M. Grigarčík.
Kravaře - Slavkov 5:1 (3:0), 42. a 75. Glabazňa, 15. Heger, 36. Pavelek z pok. kopu, 89. P. Kupka - 71. Pekárek.
I.A TŘÍDA - SKUPINA B
Slavia Orlová - Jablunkov 4:0 (2:0), 42., 57. a 89. Kremzer, 16. Hruška.
Dobrá - Lučina 0:0.
Dolní Lutyně - Libhošť 2:4 (1:1), 29. D. Pecha, 54. Jantoš - 25. a 86. D. Šimíček, 70. A. Šimíček, 88. Čapka.
Vratimov - Smilovice 2:0 (0:0), 47. Racko, 53. Michalčák.
Dobratice - Staré Město 2:1 (2:0), 1. Pařenica, 40. Škapa - 47. Jakub Birčák.
Petřvald n. M. - Baník Albrechtice 0:0.
Jistebník - Stonava 0:4 (0:1), 39. Němec., 47. Zoller., 70. Koďousek., 89. Kurušta.
I.B TŘÍDA - SKUPINA A
Krásné Loučky - Žimrovice 1:3 (0:2), 64. Fiurášek - 15. D. Hertel, 18. Kuděla, 55. L. Škrobánek.
Město Albrechtice - Rýmařov B 1:1 (1:1), 23. P. Štencel - 45. Přecechtěl z pok. kopu.
Slavia Opava - Jindřichov 4:0 (3:0), 17. Mužík, 25. Devátý, 27. Pospěch, 78. J. Štencel.
Velké Heraltice - Chomýž 1:3 (1:2), 8. M. Rolný - 32. a 48. Korčián, 14. Lhoťan.
Vítkov - Zlatníky 3:2 (1:0), 32. a 67. Jurečka, 78. Pokorný - 82. Kavan, 87. Mareta.
Hlavnice - SO Bruntál B 3:5 (1:3), 32. a 61. Klein, 54. Kukol - 7. (penalta) a 31. Cabal, 20. Hendrych, 76. Zetek, 82. Orság.
Velké Hoštice - Budišov nad Budišovkou 1:4 (0:0), 88. Baier - 65. a 74. Metelka, 71. Modelský, 83. Černoch.
I.B TŘÍDA - SKUPINA B
Ostrava-Jih - Klimkovice 6:3 (1:2), 58., 68. a 86. Gaži, 10. a 73. Šlachtovský, 84. Schüler - 11. Židek, 17. Toma, 88. Vaněk.
Hrabová - Chuchelná 5:0 (3:0), 10. a 57. Šimon, 18. Forman, 23. Nováček, 52. Olšar.
Strahovice - Krásné Pole 6:1 (1:0), 19. a 87. Pekárek, 63. a 71. Wicha, 78. D. Beneš, 85. Slavík - 89. Petřík.
Bohuslavice - Kozmice 1:8 (0:5), 74. Strýček z pok. kopu - 5. a 65. Felgenträger, 9. a 29. Silveira, 32. a 64. Štalmach, 35. Mlýnek, 60. vlastní.
Šilheřovice - Svinov 6:1 (3:1), 13., 70. a 77. Manďák, 26., 42. a 61. Černý - 8. Karel.
Utkání Darkovice - Řepiště odloženo na 28. října a Slavoj Rychvald - Hať na 9. listopadu.
I.B TŘÍDA - SKUPINA C
Staříč - Vendryně 5:3 (3:0), 8. a 66. Kaulinec, 13. Jukl, 37. Burda, 74. Kocich - 71. a 84. Klus, 89. Mitrenga.
Petřvald u K. - Lok. Petrovice B 5:2 (4:2), 39. a 62. Budina, 17. Mikulec, 32. Knor, 44. Jiřičný - 6. Fukala, 34. Molnári.
Mosty - Záblatí 3:2 (3:1), 5. vlastní, 13. Lukosz, 31. Bula - 30. Bijok, 57. P. Socha.
Horní Suchá - Hnojník 1:2 (1:0), 26. Petik - 53. Walica, 70. Lachowicz.
Oldřichovice - Sedliště 3:1 (1:1), 16. a 62. (penalta) Hradečný, 75. Michálek - 8. Kovács.
Věřňovice-Raškovice 2:0 (2:0), 4. Vlček, 36. Wojtas.
Inter. Petrovice - Nýdek 5:1 (2:0), 38., 65., 68. a 79. Horák, 5. D. Chmelař - 61. Cienciala.
I.B TŘÍDA - SKUPINA D
Skotnice - Vlčovice 0:5 (0:2), 73. a 85. Polášek, 8. J. Jalůvka, 34. Jiřík, 77. Mihál.
Fryčovice - Veřovice 5:1 (3:1), 22. a 34. Pešek, 15. Huvar, 84. Kobylák, 89. Avetisyan - 10. Hanko.
Ostravice - Lískovec 5:1 (2:0), 19. a 67. Jedlička, 51. a 82. Stýskala, 6. Pavelec - 80. Randják z pok. kopu.
Tísek - Jeseník n. O. 3:4 (2:2), 25. a 29. Raszyk, 62. Havelka z pok. kopu - 38., 44., 70. (penalta) a 80. Polónyi.
Kozlovice - Kopřivnice 2:1 (1:1), 17. Matějka, 46. M. Krpec - 37. Dočkalík.
Starý Jičín - Spálov 3:3 (2:1), 17. Petr, 33. Šrom, 87. Horák - 20. Kostka, 57. Sosnocec, 65. P. Pop z pok. kopu.
Utkání Mořkov - Tichá odloženo na 18. září.