„Nebylo to lehké utkání. Po první půli jsme prohrávali 0:1, ale myslím si, že to nebylo úplně zasloužené,“ vykládal úvodem kouč Kovohutí Marian Minich.

V první síti se diváci dočkali jediné branky, která skončila v síti Břidličné. Minich ale čekal od čtvrtého týmu tabulky větší kvalitu. „Musím říct, že mě herně zklamali. Sice vedli v poločase, ale my jsme byli aktivnější, jen jsme zahazovali šance,“ upozornil Minich a vzápětí dodal: „Jako klasicky jsme dopláceli na neproměňování šancí. Měli jsme tam v prvním poločase minimálně čtyři tutovky, ale opět jsme se v zakončení trápili,“ smutnil stratég Břidličné.

Ve druhém poločase vysvobodil Kovohutě dvěma trefami Holčák, přičemž hlavně ta druhá stála za to. „Byla to otázka času, celý zápas jsme byli lepší,“ řekl rázně trenér Kovohutí. „Při první brance prostřelil brankáře, druhý gól to byla fotbalová nádhera. Viděl, že je brankář venku, a tak z půlky vystřelil a vyšlo to,“ vykládal spokojeně Minich. Po zbytek utkání už si Břidličná hlídala nejtěsnější náskok. „Bílovec vystřelil za celou druhou půli jednou. Jejich trenér tam pak hráčům dával slušnou sodu,“ řekl závěrem trenér třetího celku krajského přeboru.

BŘIDLIČNÁ – BÍLOVEC 2:1 (0:1).
Branky: 63. a 72. Holčák – 30. Cverna.
Rozhodčí: Kret – Laštuvka, Szwed.
ŽK: Hoffmann – Ronec.
Diváci: 130.

Břidličná: Zifčák – Dvořák (44. Pella), Daříček, Hoffmann, Čanecký – Holčák, Minich, Jiřičný, Cudrák – Mohyla, Sklenařík (88. Zacpal). Trenér: Marian Minich st.

Ilustrační foto
Krnov se přiblížil záchraně
Fotbalisté Rýmařova - Ilustrační foto.
Rýmařov zaskočil Petřkovice