Úvod utkání vyšel lépe hostujícímu Brušperku, postupem času se ale výkon Krnova zlepšoval a žluto-modří přebírali iniciativu.

„Prvních deset minut vyšel lépe soupeři, ale my jsme pak hráli čím dál tím lépe. Bylo tam několik šancí na obou stranách, my jsme měli dvě velké šance, bohužel ani Havlíček ani Ostrák se neprosadili,“ litoval trenér Krnova Gustav Santarius a doplnil: „Pak bohužel naši stopeři vyrobili hrubku a potrestali nás křižnou střelou po brejku.“

Ve druhém poločase se Krnov snažil o otočení výsledku, dokázal ale jen srovnat brankou Havlíčka.

„Byl tam centr Pokorného z levé strany a k míči se dostal Miškev. První střelu mu sice brankář vyrazil, ale napodruhé se mu to povedlo prostřelit. Měli jsme tam ještě nějaké další šance, ale hrálo se hlavně po šestnáctku. Míč jsme měli častěji na kopačkách, ale fotbal se hraje na góly, ne na držení míče. Je to škoda, vnímám to jako ztrátu dvou bodů,“ zakončil krnovský lodivod.

KRNOV – BRUŠPERK 1:1 (0:1).
Branky: 60. Miškev – 33. Krejčok.
Rozhodčí: Ochodek – Wawrzyk, Svoboda.
ŽK: Klepáček, Ostrák, Pokorný, Miškev – Zajac, Blahut, Polášek, Váňa, Krejčok.
Diváci: 325.

Krnov: Řeháček – Sabo (82. Peško), Tümmler, Macík, Burian (58. Pokorný) – Havlíček, Ostrák, Bartoníček, Šimčík – Hrubý, Klepáček (58. Miškev). Trenér: Gustav Santarius starší.

TOMÁŠ CHALUPA