Domácí šli na těžkém terénu do vedení, když se svou slabší nohou prosadil Ciesarik. „Měli jsme do utkání dobrý vstup. S Břidličnou jsme drželi krok, podařilo se nám vstřelit i vedoucí branku,“ řekl úvodem domácí kouč Jiří Halamíček. Kovohutě daly nakonec gól do šatny, když se trefil Berger. „Škoda toho gólu,“ litoval trenér Petřvaldu.

V Rýmařově se hrát nebude
Zápas fotbalové divize v Rýmařově odložen

Po přestávce byli hosté lepším týmem. „Byli jsme fotbalovější, ale musím pochválit i domácí. Hráli dobře, bojovali. Nám se ale podařilo vstřelit gól a odčinit tak domácí porážku s Hlubinou. Hráče musím pochválit. Kdo však zápas vůbec nezvládl, byl hlavní rozhodčí. V závěru z toho udělal selanku a zápas se změnil v gladiátorské hry. Přitom pomezní byli výborní, ale hlavní úplně mimo,“ zlobil se Petr Souček, kouč Břídličné. „Za body jsem rád, mají pro nás velkou cenu,“ dodal.

„Břidličná byla mírně lepším týmem. Dostávala se i do šancí a zaslouženě vyhrála. Nám uškodila vlastní nedisciplinovanost,“ uzavřel Halamíček.

Petřvald na Moravě – Břidličná 1:2 (1:1)
Branky: 26. Ciesarik – 45. Berger, 77. Adamovský. Rozhodčí: Levinger – Tomšík, Takáč. ŽK: Macíček – Fendrich. ČK: 89. Rulíček – 80. Adamovský. Diváci: 50.
Petřvald: Polášek – R. Huvar, Danyi, Hýl, Ciesarik (46. Uhlíř) – Macíček (58. Fendrich), Musil (82. Novák), Talián, Rulíšek – Palatický, J. Huvar. Trenér: Jiří Halamíček.
Břidličná: Zifčák – Češek, Jiříčný, Čanecký – Cudrák (85. Daříček), Hoffmann, Ficek (90. Ondra), Berger, Rolný – Adamovský, Helebrand. Trenér: Petr Souček.


Načítám tabulku ...