Břidličná doma začala pěkně zhurta a v první větší příležitosti se objevil Marcel Cudrák, ale nedal. Úvodní branka padla před půlhodinou hry. Hosté podnikli rychlý útok, na jehož konci přišla přihrávka pod sebe a následná přesná rána do šibenice – 0:1.

Za tohoto stavu se v další tutovce objevil Cudrák, avšak nadějnou střelu tentokrát bravurně zneškodnil brankář. Jeho spoluhráč Sklenařík pak dokonce trefil břevno. Kovohutě se nakonec dočkaly těsně před přestávkou. Cudrák poslal balon Sklenaříkovi na zadní tyč a po nekompromisní hlavičce bylo vyrovnáno.

„Klukům jsem říkal, že jsem centroval, ale ve skutečnosti jsem původně střílel. Martin balon v těžké pozici zvládl dopravit do sítě,“ usmíval se záložník Břidličné Marcel Cudrák.

Ve druhé půli měli domácí jasně navrch. Ve vyložených šancích se objevili Jiřičný s Furčákem, ani jeden z nich ovšem do podoby skóre nepromluvil. Dvě minuty před koncem však Sklenařík výborně zapresoval, získal balon, jenž pak přeadresoval Cudrákovi a ten rozhodl.

„Myslím si, že výhra je zasloužená, přestože se náš celek v době, kdy padl rozhodující gól, už smiřoval s remízou. V zápase jsme byli produktivnější. Soupeř za celý druhý poločas nevystřelil na bránu,“ poznamenal ještě Marcel Cudrák.

Břidličná – Český Těšín 2:1 (1:1)
Branky: 44. Sklenařík, 88. Cudrák – 27. Bolek. Rozhodčí: Svoboda – Ochodek, Futerko. ŽK: Dvořák, Mohyla – Michalisko, Šiška. Diváci: 120.
Břidličná: Zifčák – Dvořák, Čanecký, Daříček, Furčák – Mohyla (86. Hargaš), Hoffmann, Jiřičný, Cudrák – Marian Minich ml. (65. Simichanidis), Sklenařík (90. Chmelař). Trenér: Roman Štůrala.