Kraje

11.11.2018

Bruntál v Bohumíně sahal po vítězství, nakonec ale remizoval

Slavoj Olympia v sobotu odpoledne podstoupila závěrečný divizní duel na bohumínském hřišti. A pro hosty z něj mohlo vzejít více než konečná remíza 2:2.

11.11.2018

Břidličná se s podzimem rozloučila vítězstvím

Kovohutě dokončily podzimní část sezony krajského přeboru na skvělém druhém místě. Potvrdilo to jejich sobotní domácí vítězství 2:0 nad Dolní Datyní.

4.11.2018

Vítěznou sérii Břidličné zastavil Háj ve Slezsku

Fotbalisté Břidličné se v posledních kolech krajského přeboru nacházeli v solidním laufu. Vyhráli sedmkrát v řadě, což je posunulo do popředí tabulky. V sobotu je trochu přibrzdila remíza 2:2 v Háji.

4.11.2018

Krnov rozstřílel celek Dolní Datyně

Hotovou střelnici si v dalším kole krajského přeboru otevřeli krnovští fotbalisté na hřišti Dolní Datyně. Domácí z trávníku vyprovodili vysokou výhrou 7:1.

28.10.2018

Krnov přišel o vítězství ve druhé půli

Velmi zajímavý duel krajského přeboru se v neděli odpoledne odehrál na hřišti Krnova. Oldřišov si odtamtud odvezl bod za remízu 2:2.

28.10.2018

Břidličná se dál veze na vítězné vlně

Kovohutě v krajském přeboru válí. Důkazem tomu budiž další vítězství, které zaznamenaly během sobotního odpoledne proti Českému Těšínu.

20.10.2018

Pět branek, dva vyloučení a výhra Břidličné

Zápas, ve kterém nebylo o zajímavé momenty nouzi, byl k vidění v Petrovicích. Fotbalisté hostující Břidličné vyhráli 4:1 a dotáhli se na čelo krajského přeboru.

19.10.2018

Pohár rozlosován! Opava přivítá Spartu, Baník pojede do Plzně

Kraj – Trio regionálních fotbalových zástupců v MOL Cupu už zná své soupeře pro osmfinále.

14.10.2018

Krnovské vítězství zařídil Mark Ostrák

Další náročný duel krajského přeboru za sebou mají krnovští fotbalisté. Soupeře z Českého Těšína v neděli na své půdě porazili nejtěsnějším možným rozdílem.

14.10.2018

Břidličná otočila zápas proti outsiderovi ze Staré Bělé

Byť se Stará Bělá potácí na samém dně tabulky krajského přeboru, v Břidličné se neprezentovala špatným výkonem a po prvním poločase zde dokonce vedla nejtěsnějším možným rozdílem.

7.10.2018

Břidličná veze cenné tři body z bílovecké umělky

Fotbalisté Břidličné v posledních kolech krajského přeboru stoupají tabulkou nahoru. Vzestupné směřování ještě umocnilo sobotní vítězství 2:1 na půdě Bílovce.

7.10.2018

Krnov utrpěl debakl na půdě Petrovic

Ve vůbec ne v lichotivé pozici se nacházel celek Krnova před odjezdem k sobotnímu duelu krajského přeboru do Petrovic. Na poslední chvíli se totiž rozšířila marodka a i kvůli tomu hosté prohráli vysoko 0:6.

30.9.2018

Krnov zápas podzimu zvládl a poprvé vyhrál

Čekání krnovských fotbalistů na první podzimní vítězství v krajském přeboru v neděli skončilo. Stará Bělá v Krnově utrpěla porážku 3:5.

30.9.2018

Rýmařov v Hodoníně porazily vlastní chyby

Třetiligoví fotbalisté Rýmařova v sobotu absolvovali výjezd na jih Moravy do Hodonína. Domů se však po porážce 1:3 vrátili s prázdnou.

30.9.2018

Vítězství Břidličné vystříleli Jiřičný s Čaneckým

Velmi nepříjemný soupeř čekal v dalším kole krajského přeboru na fotbalisty Břidličné. Na jejich hřiště dorazila Čeladná, která zde prohrála 0:2.

23.9.2018

Krnov zastavil nejlepší útok krajského přeboru

Krnovští svěřenci trenéra Gustava Santariuse mladšího se v sobotu odpoledne představili na půdě Bílovce. Když během devadesáti minut nepadla ani jedna branka, oba soupeři rozešli smírně.

16.9.2018

Výhru Břidličné vystřelil kapitán Jiřičný

V dalším kole krajského přeboru se Břidličná na svém hřišti postavila proti Hlubině. Domácím se nakonec povedlo zaznamenat nejtěsnější možné vítězství.

9.9.2018

Břidličnou v Polance podržel brankář Zifčák

Těžký duel krajského přeboru má za sebou Břidličná, která se v neděli odpoledne představila na hřišti Polanky. Oba soupeři si nakonec za remízu 1:1 body podělili.

8.9.2018

Bártka na krnovské lavičce střídá Santarius

Zhruba tři a půl roku trvající éra Ladislava Bártka v pozici trenéra krnovského áčka před koncem minulého pracovního týdne skončila.

8.9.2018

Krnov pod novým koučem padl v Šenově

Ani na sedmý pokus si fotbalisté Krnova v podzimní části krajského přeboru nepřipsali vítězství. Na hřišti Šenova v sobotu totiž prohráli 1:2.

2.9.2018

Divoká přestřelka v Krnově skončila remízou

Ještě v jednapadesáté minutě vedl Krnov nad Hlubinou 4:2 a vypadalo to, že si zapíše první vítězství v nové sezoně krajského přeboru. Pak ale přišla červená karta a vývoj utkání nabral jiný směr.

2.9.2018

Břidličná má ze dvou domácích zápasů pouze bod

Fotbalisté Břidličné mají za sebou perný týden. Ve středu doma nejprve podlehli Oldřišovu 1:4 a pak v sobotu opět před vlastním publikem remizovali s Brušperkem 2:2.

26.8.2018

Krnov na hřišti Polanky porazily vlastní chyby

Po prvním poločase dalšího zápasu krajského přeboru měli v Polance hosté z Krnova jednoznačně našlápnuto k vítězství. Ve druhé půli ale dvakrát zbytečně inkasovali a nakonec prohráli 1:2.

26.8.2018

Břidličnou k výhře hattrickem nasměroval Marcel Cudrák

V minulých zápasech krajského přeboru nevyužil několik stoprocentních šancí. V neděli na trávníku Pusté Polomi však záložník Břidličné Marcel Cudrák řádil jako tajfun. Jeho tým zvítězil 4:1.

19.8.2018

Zakleté brány? Krnov se doma opět netrefil

Vypracovali si nespočet šancí, ale skalp nováčka krajského přeboru z Brušperku z toho nebyl. Krnovští naopak doma prohráli vysoko 0:4.

19.8.2018

Břidličná se z Frenštátu vrátila s prázdnou

Fotbalisté Kovohutí se v neděli večer představili na frenštátském hřišti. Další body do tabulky krajského přeboru ovšem nepřidaly. Utrpěly totiž porážku 0:2.

15.8.2018

Drama v Bruntálu rozhodl Patrik Rubý

Do druhého kola fotbalového MOL cupu postupuje Dolní Benešov. Na hřišti bruntálského Slavoje o tom rozhodl střídající záložník Patrik Rubý, autor jediné branky.

14.8.2018

Rýmařov: Třinecké spasil střídající Hejný

Překvapení se nekonalo. Třinečtí fotbalisté nakonec v prvním kole MOL CUPU na hřišti Rýmařova vyhráli. Necelých dvacet minut před koncem je spasil Hejný.

5.8.2018

Břidličná začala skvěle, rozstřílela Datyně

Černý kůň krajského přeboru z Břidličné poprvé udeřil. Kovohutě se v úvodním zápase představily na hřišti nováčka z havířovských Dolních Datyní. Vstup do sezony jim vyšel. Domů přivezly vítězství 4:1.

30.7.2018

Bruntál zvládl přestřelku a postupuje

FOTOGALERIE/ Divizní nováček z Bruntálu zvládl nástrahy předkola fotbalového MOL cupu. V neděli vyšel vítězně z přestřelky v Oldřišově, kde zvítězil 4:3. Hattrickem se blýskl Marek Kyselý. V prvním kole narazí Slavoj na Dolní Benešov.

30.7.2018

Rýmařov uspěl a těší se na Třinec

Účastník MSFL z Rýmařova vstoupil do letošního ročníku MOL cupu dobře. Na hřišti Nových Sadů vyhrál 2:0 a už se těší na dalšího soupeře, kterým bude druholigový Třinec.