„Jsem rád, že máme dva dorosty v krajském přeboru. Jdeme o soutěž výše, zúročuje se tak naše dobrá práce s mládeží,“ pochvaluje si trenér prvního týmu. „Část hráčů rezervy jako Tomeček, Kocúr, György a Kršek se posunuli do divizního áčka. „Zbytek kluků bude hrát v nižších soutěžích v okolí,“ řekl ještě Milan Furik.

V novém soutěžním ročníku se už nebude moci trenér Furik opřít o služby zkušeného kanonýra Tomáše Šupáka. „Tomáš mi v sobotu, že vzhledem k rodinným a pracovním povinnostem se chce fotbalu věnovat už jen rekreačně, u nás tak končí,“ prozradil trenér. Kabinu opustili Martin Kováč, jenž zamířil do Dolan a Roman György, jenž se stalo novou posilou Břidličné. „Oba odešli v otevřeném přestupovém oknu. Beru to jako nezrovna nejlepší jednání klubů, kam zmiňovaní dva zamířili,“ podotkl Milan Furik.

A co posily pro Rýmařov? „Udělali jsme Pavla Jeřábka, měli jsme zájem ještě o jednoho hráče, ten dal ale nakonec přednost jinému týmu. O dalším posílení ještě uvažujeme,“ zakončil trenér rýmařovské Jiskry.