Na Krnov opět přišla početná divácká návštěva, která sledovala zajímavý fotbal. „Utkání se muselo líbit. Bylo bojovné z obou stran. Dojížděly se souboje. Dá se říci, že v prvním poločase jsme byli o trošku lepším týmem,“ řekl domácí kouč Gustav Santarius. V první minutě nastavení úvodního dějství si vzal slovo Martin Váňa, který zhruba z poloviny hřiště přehodil hostujícího gólmana.

Rýmařov - Bruntál
Divizní derby skončilo remízou. Bruntál dvakrát vedl

Po přestávce si vytvořila Hlubina převahu. Nicméně velkou šanci měli domácí. Sklenařík si zpracoval balon, otočil se kolem protihráče, gólem ale tato akce neskončila. „Kdybychom dali branku na 2:0, zápas bychom asi zvládli za tři body,“ mínil Gustav Santarius.

Hostující tlak stupňoval a nakonec vyústil ve vyrovnávací gól. „Branka padla po hezké akci,“ uznal domácí kouč a dodal: „Vzhledem k průběhu utkání, je remíza zasloužená,“ zakončil šéf krnovské lavičky.

Krnov – Hlubina 1:1 (1:0)
Branky: 45. Váňa – 78. Foniok. Rozhodčí: Šafrán – Proske, Sivera. ŽK: Řeháček, Váňa, Mráz, Sklenařík – Tomek, Dawid, Krčmařík. Diváci: 326.
Krnov: Řeháček – Burian, Igbinoba, Swiech, Sabo – Tümmler (83. Lyčka), Macík – Mráz, Váňa (88. Václavek), Havlíček – Hřivnáč (60. Sklenařík). Trenér: Gustav Santarius.