Hned v úvodu zahrozil domácí Vsetín, když Mlýnek uvolnil Pafku, který k bráně pelášil z levého kraje. Snažil se Pitrona přelobovat, ale bránu minul. V 11. minutě se ve vápně dostal k odraženému míči Bahounek, ale z voleje přestřelil. Vzápětí zahrozila Jiskra. Němec skvěle získal míč, sprintem se zbavil obránce a předložil před bránu, kde byl zcela volný Jeřábek, který byl ve stoprocentní šanci. Jeho střelu ale zlikvidoval Hamza. Bahounkova střela o chvíli později prosvištěla kolem pravé tyče.

Ještě větší šanci měli domácí ve 24. minutě, kdy po menším závaru nastřelili tyč. Z následného rohového kopu už Vsetín udeřil. Centrovaný míč nasměroval hlavou do brány Tomáš Mlýnek. Jiskra se pokusila o rychlou odpověď. Navrátil stříleným centrem donutil gólmana domácích k zákroku. Po půlhodině hry se Jeřábek postavil k přímému kopu a jeho tvrdou střelu musel Hamza vyrazit. K míči se ještě dostal Němec, který mířil těsně vedle levé tyče. Ve 36. minutě zaútočili domácí. Martin Mlýnek dokázal Pitrona přelobovat, ale z brankové čáry vykopl míč Kamil Kocúr. V samotném závěru poločasu Pitron ještě zlikvidoval stoprocentní šanci Víta Mlýnka.

Do dobré šance se na začátku druhé půle dostal po individuálním průniku Palys, ale zblízka Hamzu neprostřelil. Jen o pár desítek vteřin později prošel středem pole Kolísek a fantastickou průnikovou přihrávkou uvolnil Navrátila, proti němuž okamžitě vyběhl Hamza. Navrátil se snažil přihrát volnému Markovi, ale ten se k míči už nedostal.

Jiskra pokračovala v aktivitě. Střídající Tihelka vybojoval míč, Navrátil posunul na Marka, který další střelou prověřil gólmana domácích. V 55. minutě zahrozil i Vsetín, který vpadl do nezformované rýmařovské obrany. Na konci akce pálil Bahounek vysoko nad bránu. V 64. minutě zaútočil Kamil Kocúr, který ale byl odzbrojen. K míči se ale dostal Jeřábek, který bez přípravy vypálil tvrdou ránu, kterou musel Hamza vyrážet. Následovala pasáž, kdy se do šancí dostávali domácí. Bahounek z přímého kopu přestřelil, stejně tak vzápětí Vít Mlýnek.

Z třetí šance už to domácím vyšlo. Vsetínští vpadli do otevřené defenzivy Rýmařova a Mikuš se nemýlil – 2:0. Jiskra se toužila rozloučit se s ročníkem alespoň jedním gólem, ale střelecký prach dnes zůstal v Rýmařově. Naopak domácí v závěru, kdy rýmařovští hráli vabank, ještě jednou udeřili Zbrankem.

FC Vsetín – SK Jiskra Rýmařov 3:0 (1:0)
Branky: 25. T. Mlýnek, 80. Mikuš, 90. Zbranek. Rozhodčí: Sklář – Trigas, Kovařík. ŽK: Matyáš, Vítek – Kolísek. Diváků: 101.
Rýmařov: Pitron (46. Vilímek) – D. Furik, K. Kocúr, Kolísek, Zapletal (76. Hrnčíř) – Koryťák (67. E. Pospíšil), Palys, Jeřábek, Navrátil – Marek (83. Furik M.), Němec (46. Tihelka). Trenér: Milan Furik.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...