Vstup do zápasu přitom hosté neměli vůbec špatný a brzy mohli jít do vedení. „Hned v první minutě se tam dostali před brankou a podle mě Kameník chytil jasnou branku,“ oddechl si trenér Jiskry Milan Furik.

Ve zbytku první půle zůstala Jiskra aktivnějším celkem, skóre se ovšem neměnilo. „Trošku mi to připomínalo zápas s Novým Jičínem. Od dvacáté minuty jsme přebrali na hřišti iniciativu. V první půli měl největší šanci Navrátil, který se objevil sám před brankářem, ale bohužel ho nastřeli. Neuměli jsme se bohužel prosadit,“ litoval Furik.

Druhý poločas ale přinesl tři branky Rýmařova a o výsledku nebylo pochyb. „Bylo to o prvním gólu, naštěstí přišel poměrně brzo. Radek Němec přehodil brankáře a od té doby se hra zklidnila, čekali jsme jen na potvrzení výsledku,“ vykládal rýmařovský lodivod. Druhou branku přidal Jiří Furik, třetí z penalty Navrátil. „Byly tam i další šance, ale v závěru Dětmarovice brankář podržel,“ zakončil Milan Furik.

RÝMAŘOV – DĚTMAROVICE 3:0 (0:0).
Branky: 49. Němec, 62. Furik J., 67. z pen Navrátil.
Rozhodčí: Novák – Zapletal, Galář.
ŽK: Kocúr K., Kučera – Egri, Skoupý, Škuta, Mičola.
Diváci: 165.

Rýmařov: Kameník – P. Kundrátek, K. Kocúr, Kolísek, Kučera – M. Furik (75. J. Kocúr), J. Furik, L. Kundrátek (D. Furik, Němec – Navrátil, Šupák. Trenér: Milan Furik.

TOMÁŠ CHALUPA