V Rýmařově se hrálo netradičně dopoledne, ale do divácké návštěvy se to promítlo velmi pozitivně. „Samotného mě to překvapilo, kolik diváků si na fotbal našlo cestu,“ pousmál se domácí kouč Milan Furik. Jeho tým už s novou posilou Ondřejem Machučou měl od začátku více ze hry. Ve 37. minutě se také dočkal vedení. Jeřábek se uvolnil na lajně a našel přesně hlavu Šupáka, který střelou do protipohybu Andrejka otevřel skóre. „Na můj vkus jsme ale hráli moc vrchem a málo jsme využívali střed hřiště, ve kterém jsme silní,“ řekl trenér Rýmařova.

Po přestávce měli domácí opět převahu. Za zmínku stála nebezpečná hlavička Šupáka. V 71. minutě pláchnul po lajně Kučera, poslal centr před branku, kde si ho Kopečný srazil do vlastní sítě. O čtyři minuty později předvedli domácí hezkou akci, Machuča uklízel balon do sítě, jenomže na brankové čáře ho zastavil rukou Kelnar. Hostující hráč viděl červenou a kopala se penalta. „Tu bohužel Šupák kopl lajdácky a gól z ní nebyl,“ kroutil hlavou Furik. Tři minuty před koncem se prosadil střelou zpoza šestnáctky ostrostřelec Jeřábek a upravil na konečných 3:0. „S výsledkem jsme spokojeni. Na hře ale musíme ještě zapracovat,“ zakončil trenér Jiskry.

Rýmařov – Heřmanice 3:0 (1:0)

Branky: 37. Šupák, 71. Kopečný (vlastní), 87. Jeřábek. Rozhodčí: Šujan – Lukašík, Broskevič. ŽK: Miškev, M. Furik – Bílý. ČK: 75. Kelnar. Diváci: 273.

Rýmařov: Kameník – D. Furik, K. Kocúr, Hleba, Kučera – Němec (74. Hradil), M. Furik, Machuča, Miškev (89. J. Kocúr) – Jeřábek, Šupák (85. Pauler). Trenér: Milan Furik.