„Soupeř nás jasně přehrál. Zaslouženě vede soutěž. Byl lepší na míči, dobře kombinoval. Nás může mrzet, že jsme tři branky inkasovali po standardních situacích,“ začal utkání hodnotit trenér Břidličné Jaromír Lukášek. „Chtěli jsme překvapit, to se nám nepodařilo,“ pokračoval kouč Kovohutí. Hosté si vytvořili v prvním poločase jednu šanci, kdy po rohovém kopu zakončoval Můčka. Jeho pokus ale pokryl brankář Otoupalík.

Po přestávce dala Hlubina další dvě branky. „Zasloužené vítězství domácích. My musíme nyní zapracovat na některých věcech a připravit se dobře na sobotu, kdy nás čeká utkání o šest bodů s Řepištěma. Jsme na tom ale lépe, než na podzim. Věřím, že se výsledky dostaví,“ zakončil Jaromír Lukášek.

Hlubina – Břidličná 4:0 (2:0)
Branky: 12. Vykopal, 17. Förster, 57, Látal, 60. Foniok. Rozhodčí: Potiorek – Kaloč, Ganaj. ŽK: Dybal, Bělíček – Můčka, Veselý. Diváci: 160.
Břidličná: Telíšek – Adamovský, Markovič, Kirschbaum, Beňa – Kuča (62. Tögel), Češek (62. Dydowicz), Můčka, Ježek, Žídek (83. Kostera) – Veselý. Trenér: Jaromír Lukášek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...