První minuty patřily domácímu Krnovu, který měl míč častěji na svých kopačkách. Na první zajímavou možnost se čekalo do 22. minuty. To si vzal balón domácí stoper Swiech, mimochodem fotbalista s výbornou kopací technikou. Míč nasměroval na přední tyč a gólman Rozsypal měl velké problémy, balon vyrazil na rohový kop. O šest minut později ukázali Bruntálští první ze svých nebezpečných brejků. Pokorný se snažil utéct krnovském obraně, ta ho nakonec zastavila. Z nadějné akce vytěžili hosté pouze roh. O pár chvilek později si vzal slovo znovu Pokorný. Tentokrát se do míče opřel zhruba z dvaadvacetimetrové distance a brankář Řeháček vyrazil míč s vypětím všech sil na břevno. Krnovští se také snažili tlačit dopředu. Bruntálská defenziva dirigovaná veteránem Kušnírem ale pracovala velmi dobře a když už bylo zle, zasáhl gólman Rozsypal.

Břidličná  - Hlubina 2:3.
Břidličné domácí premiéra zhořkla, rozhodl druhý poločas

Pro druhý poločas stáhl domácí kouč ze hry kapitána Sklenaříka a na hřiště poslal rychlíka Hrubého. První šanci druhého dějství měli Bruntálští. Rončák běžel sám na Řeháčka, ten ho vychytal. Krnov kontroval standardkou Swiecha a střelou Lyčky. Skóre zůstalo bez změny. V 72. minutě byl k vidění jediný gól zápasu, když centrovaný míč uklidil do sítě Rončák. Domácí se snažili o vyrovnání. To se jim nepovedlo. Nejblíže k němu měl Hrdlička, toho ale vychytal Rozsypal.

Krnov – Bruntál 0:1 (0:0)
Branka: 72. Rončák. Rozhodčí: Fryč – Broskevič, Krupa. ŽK: Macík – Vojtík, Rončák, Blažek, Goněc. Diváci: 985.
Krnov: Řeháček – Burian (64. Sabo), Igbinoba, Swiech (78. Hrdlička), Lyčka (64. Handlíř) – Tümmler, Kolbasa (73. Kmínek) – Hřivnáč, Macík, Václavek – Sklenařík (46. Hrubý). Trenér: Gustav Santarius.
Bruntál: Rozsypal – Galus, Kušnír, Vojtík, Goněc – Ostrák, Blažek, Hanel (73. Šanda), Knapp, Pokorný – Rončák (84. Cabal). Trenér: Martin Kotala.


Načítám výsledky ...